Domů / Novinky / Retro oblečení dovedené k dokonalosti: zavinovací sukně
Kategorie
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Retro oblečení dovedené k dokonalosti: zavinovací sukně

Retro oblečení dovedené k dokonalosti: zavinovací sukně - Afrodit.cz    Retro móda v současné době zažívá neuvěřitelný boom a stále více žen se od neforemného oblečení odvrací a hledá způsoby, jak zdůraznit své křivky. Retro stylu vévodí šaty a sukně, které umí být neuvěřitelně pohodlné, jak vás o tom přesvědčí oblíbené zavinovací sukně!

 

Proč si zavinovací sukně zamilujete?

Zavinovací sukně se velmi dobře přizpůsobí vaší postavě a zdůrazní siluetu. Díky zavinování je velikost sukně univerzální, takže se nemusíte ani v nejmenším bát, že ji následující sezónu neobléknete. A je tedy nasnadě, že retro sukně se stane výborným dárkem pro milovnice retro oblečení.

Jaké vzory zavinovacím sukním sluší nejvíce?

Jednoznačně přírodní motivy, například něžní motýlci. O poznání originálnější je potisk s vážkami, samozřejmě v jemných barvách. O ještě romantičtější vzhled se za všech okolností postarají také drobné květy či výrazné vlčí máky, které se na zavinovacích sukních rovněž velmi dobře vyjímají.

A s čím zavinovací sukně nosit?

Ideální je jednoduché přiléhavé tričko v jedné z barev, které se nachází na sukni. Velmi žensky působí také kombinace s krajkovým topem. A během chladnějších večerů se vám jistě osvědčí propínací svetřík, který si s retro stylem skvěle rozumí! Samozřejmostí by měly být lodičky na vysokém podpatku, případně pohodlnější boty na klínku.

Jak ještě vylepšit celkový dojem?

Zavinovací retro sukně je pěkná i sama o sobě, ovšem v kombinaci s bohatou spodničkou je výsledek vskutku oslnivý! Stačí vám jedna kvalitní spodnička, kterou můžete nosit k mnoha zavinovacím sukním.

Spodničku pod zavinovací sukně a šaty v retro stylu si můžete pořídit v bílé nebo černé. Retro móda se barev nebojí, proto může barva spodničky kontrastovat s barvou sukně a ještě vyzývavější efekt je tak zaručen!

 

Také vám učarovala romantická retro móda, která se snaží pozdvihnout ženskou krásu?

Napsal(a)  Katka Martinová

Katka Martinová

Zajímám se o módu, cestování, vaření i zdravý životní styl.
A baví mě o tom všem psát. ;).