Domů / Novinky / I v zimě dbejte na pěkné ponožky!
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

I v zimě dbejte na pěkné ponožky!

I v zimě dbejte na pěkné ponožky! - Afrodit.cz    Ponožky jsou často neprávem opomíjené, přitom se jedná o každodenní součást našeho outfitu. Proto by neměly zůstat v pozadí a je třeba jim věnovat trochu více pozornosti, než jsme většinou zvyklí. Ptáte se, proč jsou ponožky tak důležité? Důvodů je hned několik, pojďme se na ně podívat.

Myslete i na nejmenší detaily

Právě zdánlivé detaily dokážou o naší osobnosti mnoho vypovědět. Téměř proděravělé ponožky, seprané ponožky či každá ponožka v jiné barvě…? Navíc nikdy nevíte, kdy se budete muset nečekaně zout. A v takovém případě mohou staré, téměř proděravělé ponožky způsobit opravdu velký trapas.


Před každým odchodem z domu tedy nevěnujte pozornost jej závěrečnému stylingu svého účesu, ale ujistěte se, že vaše ponožky jsou v perfektním stavu.
Pokud se vám některý pár nepozdává nebo jen jeho část, nemilosrdně se s takovými ponožkami rozlučte. Takové ponožky nemají v prádelníku co dělat a je potřeba nahradit je novými, spolehlivými ponožkami z přírodních materiálů příjemných na dotek.

Řekněte to ponožkami

V poslední době se ponožky staly důležitým doplňkem, kterému čím dál více lidí věnuje pozornost. Hitem jsou bezesporu pestrobarevné či vzorované ponožky, které samozřejmě nemusí být patrné na první pohled, ale které budou při bližším zkoumání do celého outfitu dokonale zapadat.
A je úplně jedno, jestli to budou ponožky ladící se šátkem, nebo naopak ponožky v kontrastním odstínu.


I v zimě se mohou ponožky stát ozdobou každého outfitu, například v případě nízkých bot s kožíškem, nebo bez něj. Zejména muži, kteří se při výběru doplňků nemohou tolik vyjádřit, mají díky ponožkám další možnost k oživení každodenních outfitů.


Výraznými ponožkami dáte najevo, že dbáte na detaily, což jistě hovoří ve váš prospěch.

 

Dáváte si na výběru ponožek záležet?

Napsal(a)  Katka Martinová

Katka Martinová

Zajímám se o módu, cestování, vaření i zdravý životní styl.
A baví mě o tom všem psát. ;).