Domů / Novinky / 1.díl seriálu JAK SE STARAT O...
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

1.díl seriálu JAK SE STARAT O...

1.díl seriálu JAK SE STARAT O... - Afrodit.cz    Vítám vás v prvním díle našeho nového seriálu JAK SE STARAT O... Pravidelně vám budu psát chytré typy, triky a rady, jak nejlépe pečovat o již zakoupené různé druhy oblečení tak, aby vám vydrželo co nejdéle. Doufám, že vám mé rady pomůžou a budou vám inspirací. Tak hurá do prvního dílu, ve kterém se budeme zabývat spodním prádlem.
1.díl seriálu JAK SE STARAT O...

JAK SE STARAT O... SPODNÍ PRÁDLO

Pokud si chcete své luxusní spodní prádlo uchovat co nejdéle jako nové, přináším vám několik ověřených rad a tipů, jak na to.
 

jak prat podprsenky a spodni pradlo

  • Praní

Především při praní používejte jemný prací prášek. Pokud budete prát v pračce, snižte teplotu na minimum. Ideální je prát do 30 °C a neždímat. Doporučuje se také prací sáček, do kterého dáte podprsenku a ona se vám tak nezachytí o jiné kusy oděvů a neponičí se. Nepoužívejte aviváž ani bělidlo.
Držte se prostě starého ověřeného hesla: Čím míň, tím líp!
Pokud však máte opravdu drahé a kvalitní kousky, perte je v ruce ve vlažné vodě.
Ta malá námaha za to určitě stojí.
Do vody dejte jemný prášek a nechte několik minut namáčet. Potom pečlivě omyjte třením všechna místa na podprsence i kalhotkách. Klidně vodu vyměňte a postup ještě jednou zopakujte. Nakonec napusťte znovu vodu, tentokrát úplně studenou, a nechte tam prádlo ještě chvíli odpočinout, než se vyplaví všechen prací prášek.
Prádlo se snažte moc neždímat. Hlavně u podprsenky s kosticemi může dojít k jejich deformaci. Jen z nich jemně vodu vymačkejte nebo použijte ručník, do kterého prádlo zabalte a jemně stlačte. Několikrát toto zopakujete a máte vyždímáno.

  • Sušení

Nedávejte své spodní prádélko do sušičky. Mohli byste poškodit výplň podprsenky nebo gumičky či lemy. Doporučuji klasicky pověsit ve „správném tvaru“ na sušák nebo na šňůru. Určitě se vyvarujte přímému slunci, což ale platí obecně o veškerém sušení. Určitě nechcete mít na svém oblečení vyšisované barvy, že?
Pokud prádlo dobře pověsíte, žehlit nemusíte!

Tak toto jsou základní principy, jak docílit toho, aby vám prádlo vydrželo co nejdéle. Snad jste mé rady ocenily a budete se těšit na další díl našeho nového seriálu JAK SE STARAT O...!

sexy damske pradlo a jeho udrzba

 

Napsal(a)  Eva Bicanová

Eva Bicanová

Mám ráda kulturu, umění, občas maluji.
Hraju badminton a jezdím na kole. ;)
Ráda čtu i píšu, cestuju a fotím.