Domů / Novinky / 3 příležitosti pro sportovní šaty
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

3 příležitosti pro sportovní šaty

Sportovní šaty mají tu výhodu, že se dají nosit k více příležitostem. Že je ještě nemáte v šatníku? Podle mého názoru děláte velkou chybu. Proč je mít? Poradím vám s výběrem a mám pro vás i několik tipů na kousky, které zaručeně padnou na každou postavu!

 

Napsal(a) 
   

   

   

   

  Sportovní šaty – proč ano?

  Sportovní šaty pro mě osobně jsou kouskem oblečení, na který nedám v létě dopustit. Mám ráda volnější oblečení, prodyšné materiály a vůbec volnost jako takovou ve spojení s krásným lookem.

  Krásný look při sportu

  Svoje vůbec první sportovní šaty jsem si nekoupila sama, ale přinesl mi je paradoxně domů manžel. Koupil mi je jako dárek k svátku. Současně s nimi i novou tenisovou raketu, protože tenis je pro mě sport číslo jedna. Pravda je, že jsem na šaty koukala trochu s nedůvěrou, ale všechny obavy byly pro prvním zápase ty tam. V šatech jsem si hru užila a navíc dostala pochvalu, že mi to sluší i při sportu, nic víc asi dodávat netřeba.

  Pokud i vy ráda sportujete (a nemusí to být zrovna tenis) šaty si určitě kupte. Jsou příjemné na těle a super je, že se podřídí každému pohybu. Už žádné vytahování kalhot, shrnující se tričko apod.

  Šik i při běžné každodenní činnosti

  Šaty jsem si oblíbila natolik, že jsem v nich začala chodit i ven. Na procházky a vyrazila jsem v nich i na nákup. Vypadají prostě šik, v létě je sportovní móda v kurzu, takže není co řešit.

  Sexy outfit k vodě

  Do třetice ještě jeden tip – sportovní šaty jsou ideální k vodě. Stačí si pod ně obléct plavky a můžete vyrazit!U šatiček je velmi důležitý střih a materiál. Doporučuji jednoduchý střih s utahovacím páskem v pase. Z materiálů u mě boduje kombinace 95% viskóza a 5% elasten. Skvěle odvádí pot a současně perfektně drží na těle.

  Módní barevné variace

  U sportovních šatů neexistuje žádné omezení. Pokud máte ráda extravaganci, určitě u vás zabodují tyto sportovní šaty s neonovými barvičkami. Jestliže naopak dáváte přednost střídmosti, doporučuji sportovní šaty v námořnickém stylu s prvky růžové. Další najdete v nabídce zde.
  Doufám, že jsem vás alespoň trochu inspirovala a i vy si užijete pohodlí sportovních šatů!

   

  Napsal(a)  Magdalena Plivová

  Magdalena Plivová


  Snažím se užívat si života plnými doušky.
  Mám ráda chytré a inspirativní lidi.
  Miluji cestování a skvělé jídlo.
  Psaní je moje vášeň :-).