Domů / Novinky / 5 důvodů proč obměnit svůj šatník
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

5 důvodů proč obměnit svůj šatník

5 důvodů proč obměnit svůj šatník - Afrodit.cz    I když to nerady slyšíme, občas vyplavou na povrch celkem přesvědčivé argumenty, proč bychom se měly vzdát starého oblečení. Tady je pár z nich.
   
  5 důvodů proč obměnit svůj šatník
   

  1) Když se nevejdete do svých šatů

  Vaše nejhorší noční můra se zhmotnila a ručička na váze utekla pár kilometrů doprava hned poté, co jste si na ní stoupla. Pakliže vám z džínů navíc odstřelují knoflíky takovou rychlostí, že byste strčila do kapsy kdejakého vojenského vysloužilce, je na čase nahradit miniaturní kousky oblečením, které vám padne i v nové velikosti. Mrkněte na módu pro plnoštíhlé, najdete tam spousty skvělých tipů, jak zazáříte i s pár kily navíc.

  kozenkova bunda ponco tunika ve velikosti xxl

  2) Když vám na ramínku visí po domácku vyrobená batikovaná trička

  Batikování zažilo velký boom především za éry hippies. Připisuji to velkému množství psychedelických drog, které se v té době daly sehnat snadněji než točená dvanáctka. Uživatelé omamných látek nechtěli chodit do práce, a tak se mezi prosazováním světového míru a spontánní lásky pustili do ručních prací. Pokud je batikování i vaším koníčkem a po otevření šatní skříně dostávají ostatní přihlížející ze zářivých barev a prapodivných vzorů halucinace, dejte se prosím raději na rybaření. Pro zarputilé milovnice batikované módy mám ale přece jen jeden tip: Decentní batika v tlumených tónech může v kombinaci s potiskem vypadat skvěle! Jen málokdo, to ale zvládne doma. Objednávat můžete zde.

  3) Když si ve vaší skříni udělali hostinu šatní moli

  Nechápete proč je najednou všechno vaše oblečení „zkrášlené“ o dírky nejrůznějších rozměrů? Střihoruký Edward se vám po bytě pravděpodobně neprocházel, spíše to vypadá na invazi drobných motýlků se schopností páchat obrovské škody. Jestliže se u vás tito nezvaní návštěvníci zabydleli, nezbývá než vyčistit šatník chemickými prostředky a obstarat si nové hadříky. A i když Vám to celé připadá jako skvělý námět na hororový snímek, nevěšte hlavu, alespoň máte další pádný důvod, proč jít nakupovat :).

  levandule satni mol

  4) Když vám byl přítel nevěrný

  Fakt, že se váš partner zřejmě rozhodl stát zastáncem bigamie vám úsměv na tváři zrovna nevykouzlí. Na druhou stranu, přiznejme si, že vyhazovat jeho věci z okna by mohla být trošku zábava. Zvlášť pokud tam venku viník čeká a prosí o odpuštění. Ale pozor, v rozčílení hrozí, že s hromádkou nevěrníkova šatstva vyhodíte i část své vlastní garderóby. Proto si předtím, než definitivně zapomenete jeho jméno i číslo kreditky udělejte alespoň radost nejnovějšími trendy z e-shopu.

  5) Když si váš šatník oblíbila vaše babička

  Jediné, co na této skutečnosti může být pozitivní je to, že vám netáhne na záda. Zánět močového měchýře a ledvin se vám sice pravděpodobně vyhne, bohužel to samé se nedá říct o módním faux pas. Poklady jakými jsou například šaty na knoflíčky střihu pytle brambor, který vám podle Burdy spíchla Máňa odvedle nebo halenka s vycpávky, jež pamatuje druhou světovou válku, raději doporučuji zakopat na velmi odlehlém místě. Nastudujte nejnovější looky z přehlídek a probuďte v sobě módní ikonu.

   

  Napsal(a)  Kristýna Bémová


   

  Kristýna Bémová

  Žena milující nejen módu.

  Ráda cestuji a poznávám krásy nejen naší přírody.
  Díky sportu a lásce k hudbě poznávám spoustu zajímavých lidí a módních trendů.