Domů / Novinky / CHYBÍ VE VAŠEM BOTNÍKU SPORTOVNÍ BOTY?
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

CHYBÍ VE VAŠEM BOTNÍKU SPORTOVNÍ BOTY?

CHYBÍ VE VAŠEM BOTNÍKU SPORTOVNÍ BOTY? - Afrodit.cz    VSAĎTE NA BOTY ADIDAS! Značku Adidas určitě každá z vás zná. Nejen, že vyrábí kvalitní lehce rozeznatelné oblečení, doplňky a obuv, ale hlavně své výrobky v moderních designech, barvách a provedení. Tím, se stalo, že značku a produkty Adidas nevyužívají jen sportovci. Moderní trend ji zavedl do ulic města. Populární jsou především sportovní boty Adidas.
CHYBÍ VE VAŠEM BOTNÍKU SPORTOVNÍ BOTY?

Něco málo o značce

Logo

Znakem firmy Adidas jsou 3 bílé nebo černé proužky, které se umísťují na boční stranu bot. Od roku 1972 se logo změnilo na Trefoil, který vzdáleně může připomínat trojlístek a 3 pruhy.

Víte co slovo Adidas znamená?

V podstatě je to spojení jména a příjmení zakladatele firmy, který se jmenoval Adolf dassler. Z jeho jména tedy vznikl název značky - Adidas.

damske-sportovni-obleceni-Adidas-mikina-tricko-boty

Všestranné využití bot Adidas

Obuv Adidas je vysoce kvalitní a pohodlná obuv, kterou můžete nosit celý den. V dnešní době, kdy existuje široký výběr modelů a barev, se tyto boty dají nosit jak tradičně k riflím, tak k legínám nebo k teplákům.

Uvedu několik klasických modelů, ze kterých vám bude jasné všestranné využití bot Adidas.

Mladistvý sportovní model do města: skládá se ze sportovních bot Adidas, legín a XXL mikiny. Přičemž barvy mohou být libovolně kombinované, model může být jednoduchý černobílý nebo křiklavě barevný.

Typický sportovní model: Zkombinujte boty Adidas, tepláky a tričko. Takto si můžete vyrazit do parku zahrát frisbee, jít si zaskákat na trampolíně nebo si jít kamkoliv zacvičit.

Ležérní městský styl: Obujte si boty Adidas, k tomu rifle a jako top prakticky cokoli - tílko nebo košili plus koženou bundičku. V takovém outfitu budete působit uvolněně a mládě.

Je jen na vás jak jednotlivé kusy oblečení zkombinujete, ale věřte mi, že sportovní obuv Adidas si velmi rychle oblíbíte. Já sama jsem toho důkazem. Ať jedu kamkoliv, tyto boty jedou vždycky se mnou a vždycky se mi hodí.

 

Napsal(a)  Eva Bicanová

Eva Bicanová

Mám ráda kulturu, umění, občas maluji.
Hraju badminton a jezdím na kole. ;)
Ráda čtu i píšu, cestuju a fotím.