Domů / Novinky / Čím rozzářit oči na štědrý večer náctiletým
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Čím rozzářit oči na štědrý večer náctiletým

Čím rozzářit oči na štědrý večer náctiletým - Afrodit.cz    Vánoce se blíží, takže je nejvyšší čas začít se zamýšlet nad vhodnými dárky pro vaše blízké. Řešíte dilema, jak potěšit dospívajíc syna či dceru a nevysloužit si u vánočního stromečku pouze otrávený výraz? Máme pro vás tři tipy, díky nimž rozhodně nešlápnete vedle!

Moderní elektronika

Nový telefon, notebook, tablet a další dražší elektronika. To jsou osvědčené dary, které potěší drtivou většinu teenagerů. Zde je však třeba pohlídat si hodně aspektů. Důležité je dobrý výkon, ale velmi podstatný je i moderní design.

A co si budeme povídat, svou roli hraje také správná značka, neboť na ty si dnešní mládež velmi potrpí. Oblíbené jsou také veškeré doplňky k elektronice, například stylové obaly na mobil, bezdrátové nabíječky apod.

Stylové oblečení a doplňky

Další kategorií, která zaručeně sklidí zaručený úspěch, je oblečení. V tomto věku jsou totiž dosud nepopulární „měkké dárky“ velmi oblíbené.

Chlapce potěší zejména trika se zajímavými potisky, stejně jako originální mikiny. Dívky ocení slušivé topy a padnoucí šaty, ovšem v zimě jsou nedocenitelné také hřejivé svetry s roztomilými motivy. Jestliže se bojíte výběru vhodné velikosti, potom vsaďte na doplňky. Zejména kabelek nemá mladá slečna nikdy dost.

 

Nezapomenutelné zážitky

Chcete být letos opravdu originální? Potom vsaďte na dárky ve formě zážitků, které se těší čím dál větší oblibě. Co takhle synovi koupit voucher na laser game, nebo populární únikovou hru? Dospívající slečna by zas mohla ocenit poukaz na nějakou zkrášlující proceduru, například do vyhlášeného kadeřnictví. Nebo voucher na kurz líčení, po kterém se z ní stane odbornice na slovo vzatá? Stačí jen trochu zapátrat v okolí, jaké kurzy nebo zajímavé zážitky se nabízí…

 

Máte už jasno, co svým dospívajícím dětem letos pod stromeček nadělíte?

Napsal(a)  Katka Romanová

Katka Romanová

Zajímám se o módu, cestování, vaření i zdravý životní styl.
A baví mě o tom všem psát. ;).