Domů / Novinky / Co vám nesmí chybět u vody
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Co vám nesmí chybět u vody

Co vám nesmí chybět u vody - Afrodit.cz    Léto je v plném proudu, takže si konečně můžeme pořádně odpočinout někde u vody. Na co však při cestě k přehradě nebo na bazén nezapomenout? To se hned dozvíte, navíc pro vás máme i užitečné vychytávky, které vám celodenní pobyt na pláži zpříjemní!

 

Ochrana proti sluníčku

Opalovacího krému není nikdy dost!
I krásně snědá pokožka si zaslouží ochranu. Jestliže se krémům vyhýbáte kvůli jejich hutné konzistenci, vyzkoušejte opalovací spreje, které jsou stejně účinné.
Důmyslnou skřýš na své cennosti a doklady vytvoříte z obalu od prázdného krému. Stačí odřezat spodní část lahve, důkladně ji vymýt a vysušit a poté zde můžete bez obav uschovat peníze i další nezbytnosti.
Slunečník nebo klobouk
Jako ochrana proti sluníčku však nefungují pouze opalovací krémy a spreje. Stejně tak se vám vyplatí investovat do menšího slunečníku, obzvlášť v případě, že u vody trávíte větší část prázdnin a dovolené. Jestliže se nechcete vláčet se slunečníkem, vsaďte na klobouky, které letos zažívají velký boom a pozvednou každý plážový outfit na vyšší úroveň.

Pití na osvěžení

Pitný režim na pláži zajistí stylové barevné lahve. Budete mít dokonalý přehled, zda jste vypili doporučené množství tekutin. Protiví se vám teplé limonády, vyzkoušejte třeba ledový čaj, kterému trochu vyšší teplota nijak neuškodí.
A nezapomeňte na to, že pivo a alkoholické koktejly se do pitného režimu nezapočítávají.

Něco pro zábavu

Vezměte si s sebou na dovolenou knihy, které si už dlouho toužíte přečíst a jindy na ně nemáte čas. Celý den na pláži může být překvapivě dlouhý, proto oceníte oblíbenou knihu ve vaší plážové tašce.V tomto případě se vám jistě osvědčí i malý nafukovací polštářek, ale stejně dobrý je i nafukovací balónek.

A co takhle si takhle trochu „potrápit“ mozek? K tomu jsou jako stvořené křížovky, osmisměrky a podobně. A v každém případě zkuste zapomenout na mobil nebo tablet a vsaďte na tradičnější hry. S přáteli si na pláži můžete zahrát třeba karty a uvidíte, že si na elektronické přístroje ani nevzpomenete!

Něco na protažení

Trochu pohybu neuškodí, tímto heslem je vhodné řídit se i na odpočinkové dovolené, kterou plánujete strávit převážně u vody. Několikadenní polehávání na pláži, pojídání zmrzliny a popíjení sladkých koktejlů se může na vaší postavě neblaze podepsat. Proto si na pláž můžete přibalit také nějakou sportovní hru. Stačí i obyčejný badminton, frisbee a podobné hry, u kterých strávíte celé odpoledne, ani nebudete vědět jak…

 

Co nesmí chybět ve vaší plážové tašce? Podělte se s námi a našimi čtenáři o užitečné tipy!

Napsal(a)  Katka Martinová

Katka Martinová

Zajímám se o módu, cestování, vaření i zdravý životní styl.
A baví mě o tom všem psát. ;).