Domů / Novinky / Dámské spodní prádlo pro váš dobrý pocit
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Dámské spodní prádlo pro váš dobrý pocit

Dámské spodní prádlo pro váš dobrý pocit - Afrodit.cz    Proč věnovat výběru spodního prádla pozornost? Prádlo sice není vidět, ale na náš dobrý pocit má zásadní vliv. Pokud se budete dobře cítit, bude to na vás i vidět, i když si to ani neuvědomíte. Proto si na jeho výběru dejte záležet každý den. A také nezapomeňte nekompromisně vyřadit staré prádlo, které už má to nejlepší za sebou.

Oblíbené spodní prádlo

Ženské preference v rámci spodního prádla se velmi různí. Co žena, to jiný názor… I jedna žena preferuje v různé dny zcela odlišné spodní prádlo. Jednou dá přednost luxusním kalhotkám s krajkovými detaily, které sice nejsou tak pohodlné. Jindy klade důraz na maximální pohodlí, které zajistí kalhotky vyrobené přírodních materiálů, jež jsou dostatečně prodyšné. Hitem poslední doby je bambusové spodní prádlo, které vyniká nejen prodyšností, ale také pružností. Bambus je navíc antibakteriální, což je u spodního prádla více než žádanou vlastností.

Spodní prádlo na každou příležitost

Rovněž se vyplatí mít v zásobě různé typy spodního prádla. I když si potrpíte na pohodlné klasické kalhotky, měla byste mít nenápadné bezešvé kalhotky, které si budete moci obléknout i pod přiléhavé šaty.

Například v rámci spodních kalhotek je výběr opravdu velký. Pod kalhoty s nízkým sedem jsou ideální volbou bokové kalhotky. Mnoho žen nedá dopustit na nohavičkové kalhotky, které se nezařezávají a neškrtí. Ovšem ani milovnice klasických kalhotek nepřichází zkrátka, neboť jsou k dostání v bezpočtu provedení a barevných kombinací.

 

Preferujete pohodlné spodní prádlo, nebo sázíte na luxusní kousky?

Napsal(a)  Katka Romanová

Katka Romanová

Zajímám se o módu, cestování, vaření i zdravý životní styl.
A baví mě o tom všem psát. ;).