Domů / Novinky / Den dětí: potěšte své ratolesti
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Den dětí: potěšte své ratolesti

Den dětí: potěšte své ratolesti - Afrodit.cz    Rok se s rokem sešel a Den dětí je téměř za rohem. Jak potěšit vaše nejmenší a připravit jim příjemné překvapení, aby si děti tento den náležitě užily? To se dozvíte v následujících řádcích!

Zajímavý program na celý den

Vaše děti rozhodně potěší nějaký netradiční výlet, jako je například stezka v oblacích, pohádková vesnička a podobné cíle. Navíc si můžete být téměř jisti tím, že na mnoha místech nebude chybět ani nějaký zajímavý program, při kterém se vaše ratolesti rozhodně nudit nebudou!

 

Někdo nedá dopustit ani zoologickou zahradu, tak proč se konečně nevydat do nějaké, kde jste ještě nebyli a jejíž návštěvu dětem už nějakou dobu jen slibujete? Stranou vaší pozornosti by neměla zůstat ani nejrůznější interaktivní centra, ve kterých se děti mnoho naučí velmi nenásilným, zajímavým způsobem. Ovšem tento plán si raději nechte v záloze do nepříznivého počasí, i o prázdninách se k výletu za poznáním jistě najde příležitost.

Krátké povyražení

Pokud neplánujete celodenní výlet, se staršími dětmi můžete vyzkoušet například minigolf, jízdu na nyní tolik populárních koloběžkách či kolečkových bruslích.

Sladká tečka na závěr

Návštěva cukrárny korunovaná obrovským, veselým pohárem, může být příjemným zakončením celého dne.

Nepostradatelný dáreček

Nově v našem internetovém obchodě naleznete krásné hračky pro vaše nejmenší, které jim jistě vykouzlí úsměv na tvářičce! Nechybí samozřejmě nejrůznější panenky pro malé princezny, autíčka všech velikostí a barev pro malé raubíře, ale opomenout jsme nemohli ani oblíbené stavebnice, které děti spolehlivě zabaví. Děti se nemohou odtrhnout ani od her na profese, ale za pozornost jistě stojí také kreativní hračky, které rozvíjí dětskou fantazii, zručnost a podobně. A jistě zde načerpáte inspiraci i na dárek za dobré vysvědčení!

Napsal(a)  Katka Romanová

Katka Romanová

Zajímám se o módu, cestování, vaření i zdravý životní styl.
A baví mě o tom všem psát. ;).