Domů / Novinky / Den svatého Valentýna
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Den svatého Valentýna

Den svatého Valentýna - Afrodit.cz    Svátek zamilovaných se blíží a přestože ho možná neberete nijak vážně, pro někoho to může být důležitý den. Nikdy ho proto nepodceňujte, protože ten „někdo“ může být klidně vaše druhá polovička. Za každých okolností bychom tedy měli mít něco nenáročného v záloze, kdyby to tak opravdu bylo.
Den svatého Valentýna

Jen co skončí Vánoce, je tu Silvestr a hned po něm svatý Valentýn. Že si zase budete lámat hlavu s dárkem? To nemusíte! Tento svátek je fajn hlavně proto, že k němu stačí málo. Má být o lásce, romantice a vášni. Tyto 3 abstraktní pojmy jsem níže převedla do reality:

Láska = něco dobrého k jídlu
Romantika = svíčky, květina
Vášeň = nějaký nový sexy kousek na sebe

No vidíte! Přestože by asi u mužů tyto rovnice vypadaly jinak, určitě nepohrdnou ani těmi našemi.

Láska: 

Jistě, prochází žaludkem! Navrhněte partnerovi, pokud to neudělá on, že si dnes večer chcete někam zajít. Ale pro dnešek vyberte nějakou jinou než „Hospůdku Na růžku“. Zkuste třeba novou restauraci, která se vám líbí, nebo běžte tam, kde zkrátka vaří opravdu dobře. Nebo si prostě objednejte dobré jídlo domů.

romanticka-vecere-valenty-den-zymilovanych

Romantika:

Svíčky seženete dnes skoro v každém obchodě, květinu určitě bude mít váš partner. Pokud ne, nezlobte se na něj, pravděpodobně si jen nevšimnul, že je Valentýn. To během večera bude mít ještě možnost dohnat.

valenty-svatek-zamilovanych-romantika

 Vášeň:

tady pozor - nový sexy kousek na sebe by měl být přítomen už v oné restauraci! Pokud však večeříte doma, přijde až po večeři, ale trochu v jiném provedení. My se spíše změříme na tu první variantu, s kterou vám můžeme pomoci na našem e-shopu.

den-zamilovanych-svaty-Valentyn-damske-sexy-saty

Pokud chcete, aby byl do vás partner celý paf, musíte podnítit jeho zvědavost. Nový sexy kousek by měly být šaty!Takové, které ukážou dost na to, aby se do vás zas a opět zamiloval, ale zároveň mu musíte nechat prostor pro fantazii. Rozhodně doporučujeme přiléhavé bavlněné šaty klidně s dlouhými rukávy, černé minišaty nebo delší tuniky – to vše doplňte o černé nebo tělové silonky a lodičky na podpatku. Navíc, pokud to bude neokoukaný model, také vy pro „svého muže“ najednou budete neokoukaná. Zkuste to a uvidíte, jaké trumfy máte v ruce!

Pokud tento článek budou číst i nějací pánové, tak zde malé shrnutí pro vás:

Den svatého Valentýna je 14.2.
Kupte ženě svého srdce květinu
Navrhněte jí večeři v pěkné restauraci
Kupte ji nové šaty :)

Srdečně Vám všem přeji nádherné prožití svatého Valentýna ať už se necháte inspirovat mými radami nebo si ho uděláte po svém, třeba doma v pohodlných teplákách u sklenky vína.

 

Napsal(a)  Eva Bicanová

Eva Bicanová

Mám ráda kulturu, umění, občas maluji.
Hraju badminton a jezdím na kole. ;)
Ráda čtu i píšu, cestuju a fotím.