Domů / Novinky / Deštník je na podzim nutnost číslo 1
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Deštník je na podzim nutnost číslo 1

Deštník je na podzim nutnost číslo 1 - Afrodit.cz    S příchodem podzimu se samozřejmě mění také vizáž našich outfitů. V létě je to jednoduché. Šaty, tílka a sukně kombinujeme jakkoliv s lodičkami, balerínkami nebo sandálky. Na podzim je však potřeba, aby naše oblečení kromě estetické funkce zastalo také tu praktickou. A tou je hlavně docílit sucha a tepla.

V suchu díky kvalitní obuvi a trendy deštníku

Z podzimní obuvi rovnou vyškrtněte cokoliv plátěného. I když zrovna bude ráno svítit sluníčko, už kolem oběda se počasí může dramaticky změnit. A to se týče nejen teploty, ale i srážek. Důležitá je pevná nepromokavá obuv. Kotníčkové boty, nízké kozačky i vyšší kozačky na podpatku, to všechno si můžete ze skříně vyndat. Balerínky a tenisky do ní pro změnu na nějaký čas schovejte.

Deštník jako doplněk doladí váš outfit

K čemu vám bude platné, že budete mít sucho v botách, když vám zmokne účes? K ničemu. Proto s sebou noste stále deštník. Jdete-li jen vedle do obchodu, tak to možná až tak nutné není, ale vypravíte-li se někam dál, rozhodně ho doporučujeme s sebou. A je jedno jestli dávíte přednost skládacímu deštníku do kabelky nebo holovému elegantnímu deštníku.

Aby deštník ladil s outfitem

Deštník není nijak nákladná záležitost, a proto se vyplatí, pořídit si jich několik. Je to dobré v případě, že se vám při silném větru jeden rozbije, ale hlavně je budete moci lépe kombinovat se svým zbylým oblečením. Berte deštník jako jeden z doplňků. Kabelku, pásek, šátky i šperky se také snažíte co nejlépe přizpůsobit ke svému outfitu. S deštníkem by to mělo být zrovna tak.

 

Jak kombinovat deštník s oblečením

Máte dvě jednoduché možnosti: vytvořit zajímavý kontrast, nebo vše barevně sladit. Žádoucí je obojí a obě varianty můžete použít jak na formální schůzku, tak při běžném nošení. Musíte si jen samy zvolit, na co se v ten daný den cítíte. Doporučujeme si proto pořídit minimálně jeden deštník ve výrazné barvě (jako je třeba červená nebo zelená) nebo s výrazným barevným vzorem. Druhý deštník pro změnu by měl být jednoduchý černý, béžový, průhledný nebo s jemným proužkem.

A teď už stačí jen k vašemu outfitu vybrat ten správný deštník, aby vaše celková vizáž nevypadala rušivě nebo nesourodě. A pamatujte, když si zrovna nebudete vědět rady, že méně bývá často více. Klasickým černým nebo tmavě modrým deštníkem sice nikoho nenadchnete, ale určitě také nic nepokazíte.
Pořiďte si pro jistotu také jeden takový.