Domů / Novinky / Gelové nehty a práce s nimi
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Gelové nehty a práce s nimi

Gelové nehty a práce s nimi - Afrodit.cz    Se svými nehty jsem nikdy nebyla příliš spokojená. Při jakémkoliv pokusu o krásně dlouhé pěstěné nehty se mi vždy minimálně jeden ulomil. Lak mi držel maximálně dva dny. Nebavilo mě věčné přelakovávání. Rozhodla jsem se tedy zvolit umělé nehty. Nejprve jsem řešila otázku, zda jít do gelových nebo do akrylových.
Gelové nehty a práce s nimi
 

Nakonec jsem dala přednost gelovým nehtům, protože mají přirozenější vzhled. Vlastní nehty mohou lépe dýchat a tolik se neničí, jak pod akrylovými. Aplikace je bez zápachu a navíc jsou takové o něco levnější. Někteří možná namítnou, že akryl lépe drží a někomu i víc vyhovuje, ale já jsem s „gelovkami“ zcela spokojená.

Zajímala jsem se také o to, jaké trendy ohledně nehtů a především barevných kombinací jsou v módě letos v létě a velmi mě zaujala skutečnost, že se drží především přirozenost. Tedy kratší nehty a méně výrazné barvy a zdobení. Dříve se hodně nosily nehty zapilované do nepřirozeného hranatého tvaru, který se mi nikdy nelíbil. Dnes tomu tak naštěstí není a ideální je kulatý tvar nebo mírně do špičky.

Nehajs od Terky leto a barvicky1

Jaké jsou trendy?

Letošní sezóně vládnou proužky, a to jak svislé tak vodorovné. Proužky lze krásně kombinovat s outfity, neboť i v oblečení se stále drží v módě takzvaný námořnický styl.
Velmi se mi líbí třpytky na nehtech, které zejména na sluníčku „hází“ krásné odlesky. A právě také třpytky patří mezi elegantní zdobení na nehty, které se stále drží na výsluní. Trendy jsou zlaté, stříbrné či metalické barvy, které se krásně hodí k letním outfitům.

Nehajs od Terky sladeno s oblibenou mikinou
Naopak běžná francouzská manikúra už je za zenitem. Dříve se mi hodně líbila, ale je pravda, že dnes už mi přijde trochu nudná. Možností je tolik, že je škoda zůstat pouze u bílých konců. Já sama však dávám přednost barevné „francii“, tedy lůžka zůstávají průhledná, nejsou vidět tolik odrosty, a konce jsou barevné se třpytkami.

Nehajs od Terky trpytky1

Péče o umělé nehty

Péče o umělé nehty není nijak náročná. Člověk si na ně rychle zvykne. Přibližně po týdnu od nové modeláže je maličko zapiluji, aby nebyly příliš dlouhé, a snažím se používat ochranné rukavice při práci se saponáty. A samozřejmě být opatrná, abych si nehet neulomila. Naštěstí s tím nemám žádné problémy. Na modeláž chodím pravidelně po třech až čtyřech týdnech.

 

Napsal(a)  Martina Richterová


 

Martina Richterová

Pracuji jako redaktorka.

Zajímám se o módu a módní doplňky.
Jsem maminkou čtyřletého chlapečka a žiji v Praze.
Mezi mé zájmy patří: četba, cestování a turistika.