Domů / Novinky / I malý doplněk dokáže velké věc
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

I malý doplněk dokáže velké věc

I malý doplněk dokáže velké věc - Afrodit.cz    Každá žena a dívka to zná sama dost dobře. V šatníku je pár letních šatiček, triček a kraťasů, se kterými si prostě musíme na celou letní sezónu vystačit.
   
  I malý doplněk dokáže velké věci
   

  Každá žena a dívka to zná sama dost dobře. V šatníku je pár letních šatiček, triček a kraťasů, se kterými si prostě musíme na celou letní sezónu vystačit.

   

  A že ta sezóna není zrovna krátká. Penízky na obnovu šatníku nejsou, a i kdyby byly, nebylo by nám trošku líto je všechny vyhodit za kupu oblečení? Já si tedy myslím, že možná trochu, jo? A to nemluvím o strachu přijít domů ověšená nákupními taškami jako vánoční stromeček.

  Jeden outfit třikrát jinak

  Léto je každoročně akcemi přeplněné k prasknutí. Festivaly, výlety, oslavy, grilovačky a tak dále a tak dále. Jít ale v jednom týdnu na tři akce v jednom modelu, je ovšem módní sebevražda. Což všechny dámy a pánové ze čtyřprocentní menšiny dobře vědí. Co tedy dělat, když finance na velký nákup chybí a chceme se vyhnout pokřiveným pohledům „jakože“ kamarádek? Jediné co vás může zachránit je smysl pro vhodné kombinace a doplňky!

  jeden outfit trikrat jinak kratasy bunda tricko

  Kombinujte barvy a styly

  Že se tamto tričko nehodí k tamté sukni? Taková výmluva nepřichází v úvahu zejména v době, kdy si Lady Gaga na sebe hodí pár kilo masa a říká se tomu móda. Nebojte se zkombinovat elegantní sukni se sportovním tričkem a dovršit to barevnými teniskami. Hlavní je, aby to bylo mladistvé, svěží, veselé a hlavně, abyste se v tom cítila pohodlně. Stejně tak dobře můžete jakýkoliv nudný model oživit barevnými náhrdelníky, náramky a náušnicemi, kterými obchůdky s bižuteriemi jenom přetékají. V letních měsících v žádném případě nesmíte zapomenout na pořízení slušivého slamáčku, který vás ochrání před dotěrným sluníčkem, a navíc budete vypadat stylově. To samé platí i pro sluneční brýle. Klasické černé schovejte hluboko do šuplíku a pořiďte si křiklavě barevné, které se k létu hodí naprosto ideálně.

   

   

  Napsal(a)  Kristýna Bémová


   

  Kristýna Bémová

  Žena milující nejen módu.

  Ráda cestuji a poznávám krásy nejen naší přírody.
  Díky sportu a lásce k hudbě poznávám spoustu zajímavých lidí a módních trendů.