Domů / Novinky / Já a mé módní úlety (aneb, přesně vím jak na to, ale občas to ujede)
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Já a mé módní úlety (aneb, přesně vím jak na to, ale občas to ujede)

Já a mé módní úlety (aneb, přesně vím jak na to, ale občas to ujede) - Afrodit.cz    Zná to každá z nás. Ráno se vzbudíte a v kreativní náladě vymýšlíte co na sebe. Několikrát se převléknete, nakonec je to ono. A s úsměvem na tváři odcházíte ven. Potom se párkrát podíváte na sebe v odraze ve výloze a pomalu začnete přemýšlet, jestli jste to nepřehnala s tím nebo s tím. Začnete se cítit trapně a nakonec se úplně nesnášíte za to, co jste to vymyslela za kreaci. Celý den zkažený. Protože jsem to zažila také, volím nejradši klasiku a jednoduché osvědčené kombinace. V tom co znám, se totiž cítím nejlépe. Věřím tomu, že tak, jak se cítíte, tak také vypadáte a působíte.
Já a mé módní úlety (aneb, přesně vím jak na to, ale občas to ujede)
 

Mám volnou práci, a tak oblečení „do práce“ a „jen tak do města“ nerozděluji. Do společnosti často volím černou nebo červenou barvu. Ani nevím proč. Když jdu do společnosti, spíše kladu důraz na make-up, účes a doplňky než na oblečení.

Moderním trendům nepodléhám. Jak rychle přijdou, tak rychle odejdou a pokud nestihnete přesně ten moment, když už nejsou in, tak jste na úplně jiném konci módního světa, než jste chtěly být.
Nechávám se ale s radostí inspirovat módou, kterou vidím na ulici kolem sebe.

Vím, co mi sluší, a tuším, co mi nesluší. Tím se VĚTŠINOU řídím.
Oblíbila jsem si úzké jeany, které mi padnou. Jednoduchá trička lehce odhalující ramena (rozhodně volím raději trička volnější, než těsná!) v příjemných barvách, bez bláznivého potisku a vykřičeného loga.
Pohodlné kvalitní balerínky nebo kotníkové kožené boty. Botám na vysokém podpatku jsem prozatím nepodlehla.
Doplňky jsou pro mě základ úspěchu. Vždy mám po ruce výrazný náramek a dlouhý přívěšek. Ideálně bych outfit doplnila kloboukem, ale stále se k jeho nošení nemohu nějak odhodlat.

V zimě miluji teplé legíny, vysoké boty a k nim dlouhé svetry. Pokud moc nemrzne, zvolím k tomu kratší bundu, teplou čepici a zamotám se do pořádně dlouhé šály. Chlupatá kabelka je jedna z věcí, na které se v zimě obzvláště těším.

teple leginy kratke bundy barevny svetr

Podzimy si neumím představit bez barevných svetrů a kabátů, které mám v černé, tmavě modré a hnědé barvě.

Na jaře mě baví barvy snad nejvíc z celého roku. Po zimě mám najednou náladu obléknout si duhu. To bývá právě to období mých častějších faux pas. Bláznivé střihy, bláznivé barvy a modely, které zase rychle skončí na dně skříně. Do dalšího jara...

leginy barvy duhy cervene zlute zelene modre

Z doplňků nade vše zbožňuji sluneční brýle, kterých mám plný šuplík, a kvalitní hnědý kožený pásek, který mám jen jeden, ale čím je starší, tím je hezčí. Ošoupaná kvalitní kůže mě vizuálně hodně přitahuje.

Myslím, že člověk nemusí mít skříně napěchované oblečením, Jen stačí kupovat si kousky takové, které se lehce kombinují. Kupovat si je v materiálech, které nám jsou příjemné, v barvách, které nám sluší, ve střizích a velikostech, které nám padnou. Tak jasné a jednoduché a přitom celkem nemožné, že?
Až se příště zase budu chtít stát neviditelnou po tom, co se uvidím v odraze výlohy, na tento článek si s úsměvem vzpomenu.

 

Napsal(a)  Eva Bicanová

Eva Bicanová

Mám ráda kulturu, umění, občas maluji.
Hraju badminton a jezdím na kole. ;)
Ráda čtu i píšu, cestuju a fotím.