Domů / Novinky / Jak být hvězdou plesu
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Jak být hvězdou plesu

Jak být hvězdou plesu - Afrodit.cz    Plesová sezóna je v plném proudu, ale ty největší a nejvýznamnější plesy jsou ještě před námi… Chcete se na další ples náležitě připravit a dovést svůj outfit k dokonalosti? Pak se inspirujte našimi tipy

Dokonale padnoucí šaty

Zdá se vám, že vaše plesové šaty vám příliš nesedí a musíte je neustále opravovat a hlídat?
Taková róba na sebejistotě rozhodně nepřidá. Pokud se budete v šatech cítit nesvá, bude to na vás vidět. Proto se zavčas poohlédněte po lepších šatech, ve kterých se budete cítit krásná a sebejistá. Jedině takto budete sklízet obdivné pohledy.
Pamatujte rovněž na to, že už téměř odzvonilo šlehačkovým robám, hitem nejen letošní sezóny jsou elegantní splývavé šaty, které zdůrazní vaše křivky.

Sladěné doplňky

Pokud se nechystáte na nějaký tématický ples, držte se při výběru doplňků zkrátka.
Jestliže si před každým plesem lámete hlavu s výběrem vhodné kabelky, pořiďte si konečně luxusní, leč nenápadné plesové psaníčko, které vám poslouží mnoho plesových sezón.
Stejně tak je vhodné mít ve šperkovnici pro tyto příležitosti elegantní sadu šperků, které vytvoří spíše nenápadný akcent.

Elegantní účes

Nemusíte před každým plesem vyrazit ke kadeřnici, jednoduchý, leč velmi efektní účes zvládnete učesat i v domácích podmínkách. Stačí si jen najít nějaký přehledný videonávod a hlavně si účes předem natrénovat.
Vyvarujte se přehnaně zdobených účesů plných až příliš umělých kudrlin, s jednoduchými plesovými šaty nejlépe korespondují decentní drdoly, či naopak rozpuštěné vlasy s velkými vlnami, jen nepatrně připevněné nenápadnými sponkami.

Precizní líčení

Pomyslnou třešničkou na dortu by měl být slavnostní make-up. Mnoho žen bere ples jako příležitost se při líčení konečně vyřádit, ale výsledek pak často není zrovna lichotivý. Proto si předem ujasněte, zda více zdůrazníte své oči, nebo naopak použijete výraznou rtěnku. Samozřejmostí by měl být nejen rozjasnovač, ale také pudr, neboť lesklá pleť výsledný dojem z dokonalé róby, účesu i doplňků zkazí…

 

Jaký ples si nikdy nenecháte ujít? Pořizujete si každou sezónu nové šaty, nebo sázíte na své milované šaty a střevíčky, ve kterých jste už protančila nejednu noc?

Napsal(a)  Katka Martinová

Katka Martinová

Zajímám se o módu, cestování, vaření i zdravý životní styl.
A baví mě o tom všem psát. ;).