Domů / Novinky / Jak jsem zkoušela aerobic
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Jak jsem zkoušela aerobic

Jak jsem zkoušela aerobic - Afrodit.cz    Rok 2015 mi kromě celé řady báječných zážitků přinesl i nějaká ta kila navíc. Ani tolik by mi to nevadilo, kdyby nebyla v plném proudu plesová sezóna. Šaty v mojí skříni patří snad na úplně jinou postavu. Přes léto hraji aktivně tenis, takže i zhubnu, přes zimu cvičím jógu, ale ta s kily moc nepomáhá. Rozhodla jsem se proto vyzkoušet aerobik, na kterém jsem byla naposledy snad ještě jako puberťačka.
Jak jsem zkoušela aerobic
 

Proč to sem vlastně píši? Abych vám pomohla se vyvarovat stejných chyb – a pozor, jde hlavně o módu!

Na oblečení záleží

Naivně jsem si myslela, že je úplně jedno, v čem na cvičení půjdu. A právě kvůli oblečení jsem se na první hodině neohřála ani minutu.
Když jsem viděla, v čem přišly ostatní slečny a paní, sklopila jsem oči, popadla láhev s pitím a rychle odešla.
Moje starší tepláky a volné tílko byly mezi sportovními modely jako pěst na oko.

Rozhodla jsem se, že se nevzdám a koupím si oblečení nové, abych dobře zapadla. Navíc investice do nového outfitu je vlastně i motivací, že musím ve cvičení vytrvat, když už jsem utrácela.
Pro vaši inspiraci – koupila jsem si oranžové harem capri kalhoty OWN MIX. Tento střih totiž báječně sedí a nepotí se v něm tolik zadeček.
K nim černé tílko a samozřejmě mikinu. Tímto vám všem doporučuji sportovní mikinu Puma s kapucí.

stylove-damske-sportovni-obleceni-na-cviceni

Díky nepozornosti jsem se zamilovala

S novou výbavou jsem vyrazila na první hodinu. Hodně mě překvapilo, že aerobik už není jen rychlé cvičení na moderní hudbu, kterou nemám zrovna v lásce. Díky mé vlastní nepozornosti jsem se objevila na hodině funky aerobiku. Jiný je tím, že se při cvičení využívají taneční prvky a navíc se cvičí na funky hudbu, kterou já můžu. Dnes už mám za sebou 10 lekcí a pořád nemám dost. Faldíky sice nemizí tak rychle, jak bych chtěla, ale je to znát. Ještě se odhodlat změnit jídelníček a bude vyhráno.

O tom ale někdy příště. A co vy ženy – je pro vás aerobik sportem č. 1?

Napsal(a)  Magdalena Plivová

Magdalena Plivová


Snažím se užívat si života plnými doušky.
Mám ráda chytré a inspirativní lidi.
Miluji cestování a skvělé jídlo.
Psaní je moje vášeň :-).