Domů / Novinky / Jak na dokonalou vánoční výzdobu a krásně zabalené dárky
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Jak na dokonalou vánoční výzdobu a krásně zabalené dárky

Jak na dokonalou vánoční výzdobu a krásně zabalené dárky - Afrodit.cz    Také milujete tu pravou vánoční atmosféru, kterou dokážou vytvořit vánoční světýlka, řetězy a další kouzelné osvětlení? A chystáte se letos obměnit ozdoby? Poradíme vám, co bude vašemu domovu a vánočnímu stromečku slušet?

Romantické osvětlení nesmí chybět

Co zaručeně navodí příjemnou vánoční atmosféru, tedy kromě vůně upečeného cukroví? Jednoznačně vánoční světýlka a řetězy, které rozhodně nepatří jen na stromek nebo na venkovní výzdobu vašeho domu! Světelným řetězem lze velmi efektně vyzdobit například knihovnu, parapety, schodiště a další prostory. Oblíbené jsou v posledních letech zejména bílá světýlka, která působí decentně a romanticky. Taková výzdoba navíc není vyloženě vánoční a vy se z ní můžete těšit i v průběhu roku.

Tradiční ozdoby a barvy se nikdy neomrzí

A jaké jsou trendy v ozdobách? Dá se říci, že do módy se opět vrací klasické barvy i tvary. Čím dál více rodin se odklání od ozdob po americkém vzoru a opět si hledají cestu ke klasickým českým ozdobám. Stejně tak barvy jsou spíše umírněné. Pokud vsadíte na dvě základní barvy a nějaký méně výrazný barevný akcent, vánoční stromek i celková výzdoba bude velmi elegantní. Nikdy se neomrzí červená se zlatou, ale pro milovníky výraznějších kombinací je jako stvořená fialová nebo tmavě modrá se stříbrnou a podobně.

Krásně zabalené dárky potěší dvojnásob

Stranou nemůžeme ponechat ani dokonale zabalené dárky, které se budou pod krásně nazdobeným stromečkem mnohem lépe vyjímat. Zde se nebojte popustit uzdu své fantazii a zabalené balíčky ještě nějak dozdobte. Co třeba originální jmenovky z perníčků, kousek voňavé smrkové větvičky zastrčené pod stuhu a podobně? Takový originální dárek totiž opravdu potěší dvojnásob!

Už máte vyzdobený domov, nebo se na rozmísťování vánočních světelných řetězů teprve chystáte?

Napsal(a)  Katka Romanová

Katka Romanová

Zajímám se o módu, cestování, vaření i zdravý životní styl.
A baví mě o tom všem psát. ;).