Domů / Novinky / Jak na rychlou jarní obměnu vašeho domova
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Jak na rychlou jarní obměnu vašeho domova

Jak na rychlou jarní obměnu vašeho domova - Afrodit.cz    S příchodem jara je ten pravý čas na proměnu vašeho domova. Po zimě potřebujeme načerpat energii a k tomu nám může velmi napomoci také oživení našeho bytu či domu. Jak však projasnit celý interiér a vdechnout mu svěží atmosféru plnou života? Přečtěte si naše osvědčené tipy a rady pro krásný domov v jarním duchu!

 

Jarní barvy v interiéru

Co neodmyslitelně patří k jarnímu období? Přece veselé, optimistické barvy. Jistě vás jako první napadne zejména jasně žlutá, zářivá oranžová nebo limetkově zelená. Ovšem interiérovému designu vládnou jedinečné pastelové barvy, tedy barvy s velkým podílem bílé. Pro začátek stačí jen vyměnit dekorační polštářky a přidat nějakou tu svíčku či vázu… Jak však na výraznější proměnu?

Svěží design k vašim službám

Nemusíte se rovnou pouštět do kompletní rekonstrukce, jestliže chcete oživit váš domov. Stačí například nová výmalba jedné stěny či nápaditá tapeta. Radost vám však nepochybně udělá také nové pohodlné křeslo nebo nepostradatelný praktický taburet.  Zcela nový nádech dodají interiéru barevné polštářky či závěsy.

Jestliže si však říkáte, že by si váš domov žádal poněkud razantnější změnu, pak je ten pravý čas! Sázkou na jistotu je v každém případě elegantní bílý nábytek, například elegantní sestava do ložnice. Neméně optimisticky působí také světlé dřevěné dekory, například v rámci obývacích stěn.

Nepostradatelné květiny v každém koutě

Nic však nevykouzlí jedinečnou jarní atmosféru tak spolehlivě, jako je tomu v případě květin. Proto by ve váze na jídelním stole neměla za žádnou cenu chybět kytice tulipánů či narcisů. A i jinde po vašem bytě či domě nezapomeňte rozmístit další květiny všemožných tvarů a barev. A nemusíte rovnou kupovat drahé kytice. Stačí se při vašich každodenních procházkách trochu rozhlédnout a natrhat si do vázy například voňavý šeřík nebo zlatý déšť, který rozjasní každý posmutnělý pokoj.

Originální jarní dekorace pro radost

Nemusíte si rovnou pořizovat poněkud dětinské velikonoční dekorace. Na konferenčním stolku dokonale vynikne košík s jarní vazbou, na vstupních dveřích se bude skvěle vyjímat věnec z proutí apod.

Při jarním zdobení domova by vaší pozornosti neměly uniknout ani parapety, které jsou velmi na očích. Stejně tak balkon či terasa se rázem promění v  oázu, kde budete moci načerpat první jarní sluneční paprsky a nabít se po dlouhé zimě energií. Aby byl váš relax opravdu dokonalý, nezapomeňte tedy na pohodlné posezení, o které se zaručeně postarají sedací vaky či pytle, nebo spousta pohodlných polštářků, které celý prostor zútulní.

 

Bez čeho si váš domov na jaře nedovedete představit vy?

Napísal (a) Katka Romanová

katka Romanová

Zaujímam sa o módu, cestovanie, varenie aj zdravý životný štýl.
A baví ma o tom všetkom písať. ;).