Domů / Novinky / Jak najít toho pravého?
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Jak najít toho pravého?

Jak najít toho pravého? - Afrodit.cz    Moderní i klasické způsoby seznamování. Najít svou spřízněnou duši může být velmi únavné a zdlouhavé… Jak se tedy nezbláznit při hledání prince na bílém koni? V první řadě se snažte ke všemu přistupovat s nadhledem. A kde se seznámit?

Práce

Kde jinde se seznámit než na místě, kde trávíme většinu času? Možná se vám zdá, že mezi kolegy na vás žádná láska nečeká, ale proč tomu nedat šanci? Zkuste se pořádně rozhlédnout a zaměřit se i na širší okolí. Možná pak budete velmi příjemně překvapena!

Volný čas

Záliby a koníčky jsou skvělou příležitostí, jak se seznámit s někým, kdo bude naladěn na stejnou vlnu jako vy. Kdo ví, třeba potkáte svého prince na bílém koni při sportovním utkání, v knihovně, ale třeba také na internetovém fóru, kde budete hledat nějakou radu nebo inspiraci. A na prvním rande budete moci podniknout něco, co baví vás oba!

Staří známí

Školní sraz po mnoha letech, to je nepochybně skvělá příležitost, jak potkat nějakého vašeho vrstevníka, který bude v podobné situaci. Třeba po letech najdete společnou řeč s někým, u koho byste to čekala nejméně… A o tom to přece je!

Speed dating

Možná tento typ seznamování znáte jenom z filmů, ale vězte, že i u nás se už jedná o poměrně běžnou záležitost, samozřejmě ve větších městech. Jedná se o efektivní způsob, jak se během chvilky seznámit s několika potencionálními partnery. Přísně určený čas je zárukou toho, že se vyhnete trapným chvilkám ticha a nebudete muset trávit celý večer s někým, kdo vám už na první pohled nesedne.

Schůzka naslepo

Dělá se vám při pomyšlení na schůzku naslepo skoro nevolno? K tomu není žádný důvod! Minimálně získáte další cennou zkušenost, ale třeba také najdete dobrého přítele, nebo dokonce životní lásku. Zkuste požádat nějakou svou kamarádku nebo někoho blízkého, ať vám někoho „dohodí“? Rozhodně to není nic potupného!

Seznamka

Mohlo by se zdát, že internetové seznamky mají svá nejlepší léta za sebou, ale to rozhodně není pravda. V dnešní době se přes internet seznámí spousta párů. Nutno však počítat s tím, že se nejspíš budete muset probrat spoustou podivínů, než narazíte na někoho, kdo vás skutečně zaujme. Proto se vyplatí mít jistý nadhled a brát vše jako zajímavou zkušenost. Populární jsou zejména platformy Tinder nebo Badoo, ale i klasické seznamky mají své výhody.

 

Který způsob seznamování je podle vašich zkušeností tím NEJ?

Napsal(a)  Katka Romanová

Katka Romanová

Zajímám se o módu, cestování, vaření i zdravý životní styl.
A baví mě o tom všem psát. ;).