Domů / Novinky / Jak nosit zimní legíny
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Jak nosit zimní legíny

Jak nosit zimní legíny - Afrodit.cz    Zbožňujete legíny a nechcete se jich vzdát ani v zimě? Dobrá zpráva je, že legíny můžete bez obav nosit i v zimě, tedy pokud si pořídíte zimní zateplené legíny, které si ve vašem šatníku jistě zajistí stálé místo. Proto jsme pro vás vymysleli outfity, které oživí každý jednotvárný zimní šatník!

Nepostradatelné černé legíny

V zimě se ke slovu přece jenom více dostává černá barva, takže zimní zateplené legíny v nestárnoucí černé barvě jsou sázkou na jistotu. Ty si budou rozumět nejen s tunikou nebo delším svetrem, ale v případě potřeby si je můžete obléknout i k sukni namísto punčoch. Zdraví máme jenom jedno, takže není žádoucí v třeskuté zimě podcenit oblečení.
Do teplejšího počasí jsou vhodné mírně vyteplené legíny, na které jistě nedáte dopustit ani na jaře, či na podzim.

Luxusní legíny se zvířecím vzorem

Černá barva, která vládne zimním outfitům, si přece jenom zaslouží nějaké oživení. K tomu jsou jako stvořené trendové zvířecí vzory, které snad nikdy nevyjdou z módy. Přesvědčte se o tom, že černý kabát v kombinaci s legínami se zvířecím vzorem a vysokými kozačkami zaujmou nejednoho kolemjdoucího. A doplníte-li outfit výrazným šátkem, bude výsledek stát opravdu za to!

Trendové legíny se severským vzorem

K zimě však neodmyslitelně patří zejména legíny s norským vzorem, díky nimž se rázem přenesete do severní Evropy, ale rozhodně nezmrznete! Nádherné sněhové vločky na legínách zkrátka navodí tu správnou atmosféru. Barevné legíny se navíc překvapivě dobře kombinují, stačí delší hřejivý svetr jakékoli barvy, která se vyskytuje na legínách. Opomenout však nelze ani originální legíny s ornamenty, které se nepochybně stanou stálicí vašeho šatníku, a to nejen toho zimního.
Platí totiž, že co model, to originál, který vždy zaujme.

S čím v zimě nejraději kombinujete legíny vy?

Napsal(a)  Katka Martinová

Katka Martinová

Zajímám se o módu, cestování, vaření i zdravý životní styl.
A baví mě o tom všem psát. ;).