Domů / Novinky / Jak oslnit na vánočním večírku
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Jak oslnit na vánočním večírku

Období vánočních večírků je v plném proudu, tak proč si už s předstihem nenadělit něco pěkného pod stromeček. Nejlépe nějaký sexy kousek, ve kterém budete hvězdou každé firemní párty, školního srazu apod. Vyrazte dech všem bývalým spolužákům, nebo se ukažte kolegům v jiném světle! A takový stylový outfit vám jistě udělá výbornou službu i na silvestrovské párty!

Dokonalý vánoční outfit

Kdy jindy si obléct nápadité legíny s norským vzorem, když ne právě na vánoční večírek? Norský vzor je ztělesněním vánoční atmosféry, které jistě rázem podlehnete i vy! A co k takovým originálním legínám? Přece oblečení v typických vánočních barvách! Dokonalý bude za všech okolností netradiční top, nejlépe v červené barvě, přes který si můžete v případě potřeby přehodit hřejivý svetr, třeba v tmavě zelené barvě. Uvidíte, že taková vánoční kombinace je zárukou úspěchu, stačí jen sladit doplňky, například červený šátek apod.

Populární zvířecí vzory

Na divočejší večírky jsou jako stvořené stále tolik populární zvířecí vzory. Pokud tedy ještě nemáte legíny se zvířecím motivem, je ten pravý čas si je pořídit! V kombinaci s jednoduchým, avšak rafinovaným topem budete trnem všem kolegyním, které vám lezou na nervy!

Teplý a stylový outfit v jednom

Pokud jste přece jen zimomřivá, vsaďte na osvědčenou klasiku v podobě dlouhého svetru. Že v dlouhém svetru nikoho nezaujmete? Nenechejte se mýlit! Dlouhé svetry k legínám mohou být díky úzkému střihu překvapivě lichotivé a skvěle zdůrazní všechny žádoucí partie… A pokud jej doplníte zateplenými legínami, zima vám rozhodně nebude! Jestliže chcete tento outfit dovést k naprosté dokonalosti, zvolte jednou lesklé legíny, které výslednému modelu dodají patřičný šmrnc!

 

Také už se nemůžete dočkat všech vánočních sešlostí a večírků?

Napsal(a)  Katka Martinová

Katka Martinová

Zajímám se o módu, cestování, vaření i zdravý životní styl.
A baví mě o tom všem psát. ;).