Domů / Novinky / Jak si svou práci užívají modelky? A baví je to vůbec?
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Jak si svou práci užívají modelky? A baví je to vůbec?

Jak si svou práci užívají modelky? A baví je to vůbec? - Afrodit.cz    Každá malá holka o tom sní. Být učitelkou nebo modelkou. Učitelku nechme stranou (jsou přeci jenom prázdniny) a pojďme se podívat do světa krásných žen, fotoaparátů a nádherných modelů. Procházet se po molu v krásných šatech, dělat pózy pro fotografy, zkoušet spousty zajímavých výstředních outfitů, zářit a bavit se. Zní to parádně, že? Ale je to opravdu tak povzbuzující a zábavná práce? Modelky Afrodit by vám mohly vyprávět ;)
Jak si svou práci užívají modelky? A baví je to vůbec?

Modelky musí být silné osobnosti

Modelce nestačí být jen krásná. Musí být kreativní, otevřená novým věcem, profesionální, flexibilní, někdy odvážná. Musí být v dobré náladě a pohodě. Fotograf a ostatní lidé z týmu si na ně neustále něco vymýšlí a občas to pro tato křehká stvoření může být i nebezpečné.
No považte, že po vás někdo hází míčky, například. Modelka se musí usmívat a vypadat hravě a asi ji to i baví. Ale v koutku duše se určitě modlí, aby ji míček netrefil a nezranil. Nebo takové focení spodního prádla, v mrazu. No to také není bůhví co. A co teprve fotografování za letu nebo při skoku či výskoku. Kdepak, modelky musí být silné osobnosti!

modelky a jejich prace-vyskok

A to hlavně psychicky

Představte si, že celý den musíte plnit přání fotografa, který vás neustále napomíná. To se jednou tváříte málo sexy, po druhé zase MOC sexy. Trochu se předkloňte, trochu se zakloňte, div po vás nechce strčit nohu za krk. No řeknu vám, já bych na to nervy tedy neměla. Klobouk dolů, holky modelky! :)

modelky-a jejicj-orace-propleteni

Ne po práci, ale PŘI práci legraci!

Ale jedno je určitě pravda. Určitě to musí být se vším všudy zábavnější práce, než sedět v kanceláří a vyplňovat tabulky. Třeba focení s balónky holky vypadají, že si to užily :). Modelky mohou zapojit svou vlastní fantazii a zrealizovat své nápady. Při focení pro Afrodit to tak tedy rozhodně je.

modelky -a -jejich -prace-hazeni-balonku

Focení je posilovna

Z některých fotek mě napadá, že se dívky celkem dobře i při práci udržují v kondici. Takových póz, co musí zvládnout a určitě se i dost naběhají. A po práci místo tělocvičny, můžou pěkně relaxovat s příjemným pocitem.

Nezapomeňme na fotografa

Dobrý fotograf je základ. Musí být na modelky příjemný, aby je nestresoval, a měla by s ním být legrace. Musí být profesionální a myslím si, že by měl být rychlý. Pokud modelka dělá třeba most, aby v něm nemusela vydržet pět minut, než si pan fotograf pošteluje mašinku. To bych jim tedy nepřála.

Celkem vzato to může být zajímavá a kreativní práce. Škoda, že nemám míry jako ony..ale slyšela jsem, že se celkem rozmáhá seniorský modeling..tak, že by v budoucnu? :)

 

Napsal(a)  Eva Bicanová

Eva Bicanová

Mám ráda kulturu, umění, občas maluji.
Hraju badminton a jezdím na kole. ;)
Ráda čtu i píšu, cestuju a fotím.