Domů / Novinky / Jak si užít podzim
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Jak si užít podzim

Jak si užít podzim  - Afrodit.cz    Kam s dětmi na výlet a co s nimi podniknout, když není venku zrovna příjemně? Hrady, zámky a další tradiční výletní cíle jsou už většinou zavřené, ale netřeba věšet hlavu! I na podzim se dá podniknout spousta zajímavých věcí. Tady je pár příkladů, které vám jistě skvěle poslouží při plánování programu na víkend.

 

Tipy na aktivity a výlety

S dětmi do muzea? Zdá se vám, že s tímto návrhem nikdy nemůžete uspět a vyvoláte vlnu nevole? Moderní interaktivní výstavy jsou pro malé návštěvníky ideální volbou. Děti se tak dozví nejrůznější zajímavosti, vyzkouší si zvláštní přístroje a zabaví se třeba na celé odpoledne. A ani moc nezáleží na tom, zda je program věnován zvířatům, hračkám, vlakům, nebo čemukoli jinému…

Podobné expozice rostou jako houby po dešti, takže stačí na internetu jen malinko zapátrat, co zajímavého se nachází ve vašem okolí. Momentálně to jsou například soutěže ve vyřezávání dýní a podobné zajímavé akce.

Nepostradatelné venkovní aktivity

I v chladném počasí se čas od času vydejte ven a vychutnejte si barvy podzimu! Vaše děti se zabaví při pouštění draků, kteří nyní brázdí oblohy za městy a vesnicemi. Moderní draci se na obloze udrží opravdu dlouho a navíc se jedná o vskutku propracované modely. Ovšem i výroba vlastního draka je zábava, která děti udrží v klidu na celé odpoledne. A co takhle se po důkladném tréninku s vlastnoručně vyrobeným drakem zúčastnit nějaké drakiády?

A nezapomeňte také někdy jen tak vyrazit do přírody! I obyčejná procházka skýtá mnoho možností, od brouzdání v hromadách barevného listí až po sběr kaštanů a dalších plodů. Z nich pak můžete s dětmi tvořit, když počasí nebude pobytu venku vůbec přát.

Navzdory nepříznivému počasí je na podzim co dělat, proto si i toto roční období užijte plnými doušky!
Vhodné podzimní oblečení pro vás i vaše malé ratolesti naleznete zde: https://www.afrodit.cz/

Napsal(a)  Katka Romanová

Katka Romanová

Zajímám se o módu, cestování, vaření i zdravý životní styl.
A baví mě o tom všem psát. ;).