Domů / Novinky / Jak zabavit děti a odlákat je od počítače
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Jak zabavit děti a odlákat je od počítače

Jak zabavit děti a odlákat je od počítače - Afrodit.cz    Také vás trápí, že vaše děti neustále vysedávají u počítače nebo tabletu? Chcete je zabavit i jinak. Nevíte si rady a dochází vám nápady? Pak právě pro vás jsou určeny naše osvědčené rady, které vám pomohou dostat vaše děti od počítače.
Jak zabavit děti a odlákat je od počítače
 

Počítač, tablet a mobilní telefon

Moderní technika na každém kroku pronásleduje nejen nás, ale i naše děti. Je samozřejmě nemožné děti izolovat a neumožnit jim k počítačům, tabletům a mobilním telefonům přístup. Všechno však má své meze, proto by čas, který děti u počítače stráví, neměl překročit určitou rozumnou míru.
Stanovte proto přesný čas, na jehož dodržování důsledně dbejte. Nicméně tipy, které vám přinášíme, vám pomohou tento čas výrazně omezit a ukázat jim, že i bez počítače se dá užít spousta zábavy.

Krásné počasí přímo vybízí k venkovním aktivitám

S příchodem jara a teplejšího počasí je ten pravý čas vytáhnout své ratolesti na čerstvý vzduch!
Využijte bohatého programu, který v souvislosti se začátkem jara a turistické sezóny připravují nejrůznější organizace.

Hrady, zámky i muzea

Téměř na každém hradě se co chvíli koná nějaká akce se zábavným programem určeným pro malé návštěvníky. Také muzea stále častěji myslí i na ty nejmenší a my tak můžeme s dětmi navštívit interaktivní výstavy, při kterých si děti mnohdy ani neuvědomují, že jsou v muzeu.

Sport

Vypravit se můžete například i na minigolf, nebo vyzkoušet nový aquapark. Jaro je také ideálním obdobím na sport. Pořiďte celé rodině kolečkové brusle a vyzkoušejte nové in-line stezky ve vašem okolí.
Čím dál větší oblibě ze strany dětí se těší i skateboardy. Vaše dítko se jistě bude každý den po škole těšit ven, jestliže mu pořídíte právě skateboard nebo třeba koloběžku. Vždy však nezapomeňte myslet i na jeho bezpečnost a investujte do kvalitní helmy a chráničů.

httpwww.praguecityline.czprahou za zabavouadventure minigolf kunratice

Doporučujeme: http://www.praguecityline.cz/prahou-za-zabavou/adventure-minigolf-kunratice

Zabavte děti i doma

I doma je možné děti zabavit nejrůznějšími způsoby. Vzpomeňte si na své dětství a zejména na deštivé dny, kdy jste ve školce s kamarády neustále něco vyráběli. Díky široké nabídce výtvarných potřeb můžete vyrobit takřka jakékoli zvířátko, například roztomilou sovu nebo tučňáka z ruličky od toaletního papíru, hada nebo náhrdelník z těstovin a mnoho dalšího. Mnohdy vám navíc postačí několik listů barevného kartonu, nůžky a obrázek pro inspiraci nalezený na internetu. A když už vám opravdu dojde fantazie, jistě vám strýček Google poradí s dalšími nápady.

Knížky

Doporučujeme: www.svojtka.cz

krasne zajimave knizky


A nikdy nic nezkazíte pěknou obrázkovou knížkou. Veďte děti ke čtení už od útlého věku, důležité je samozřejmě trefit se jim do vkusu, ale uvidíte, že pomalu a jistě se vám snaha vyplatí a ony si ke čtení vytvoří kladný vztah.

A vy budete mít aspoň chvilku poohlédnout se po nějakém novém kousku, bez kterého se v jarní sezóně neobejdete.
leginy kvetinove vzory1

Ve vašem šatníku by neměla chybět praktická jarní bundička, nebo můžete přivítat jaro romantickými květovanými legínami.

 

Napsal(a)  Katka Martinová

Katka Martinová

Zajímám se o módu, cestování, vaření i zdravý životní styl.
A baví mě o tom všem psát. ;).