Domů / Novinky / Jaký dárek k Vánocům? Vsaďte na dlouhé svetříky k legínám!
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Jaký dárek k Vánocům? Vsaďte na dlouhé svetříky k legínám!

Jaký dárek k Vánocům? Vsaďte na dlouhé svetříky k legínám! - Afrodit.cz    Stále přemýšlíte nad originálním dárkem k Vánocům, který by byl zároveň praktický? Každá žena jistě ocení dlouhý svetr, který se dokonale hodí k legínám. Dlouhé svetry se staly doslova hitem zimního období.
Jaký dárek k Vánocům? Vsaďte na dlouhé svetříky k legínám!

Hřejivé pohlazení

Dokonale nahradí šaty i tuniky, krásně zahřejí a jsou neuvěřitelně lichotivé k naší postavě. Máte větší zadeček nebo silnější boky? Nevadí, dlouhý svetřík vše krásně skryje. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým v podobě dlouhého a měkoučkého svetru.

sablona vanoce koulicky1

Zpříjemněte si předvánoční čas

Také už na vás pomalu doléhá kouzlo Vánoc? Vůně cukroví, blikající svíčky, zdobení stromečku a rozzářené oči našich dětí. Vánoce jsou zkrátka nejkrásnější svátky, které bychom si měli co nejvíce užít.
Zkuste se na chvíli zastavit a udělat si čas jenom pro sebe. Kupte si něco pěkného na sebe, zajděte si na masáž, ke kadeřnici a nakupujte dárky s dostatečným předstihem, abyste se pak nemusela nervovat, že to nestihnete.

Ačkoliv Vánoce jsou samy o sobě poměrně krátké, adventní období trvá celé čtyři týdny před Vánoci. První adventní svíčku letos zapálíme již poslední listopadovou neděli.
Zkraťte si čekání příjemnými nákupy na internetu. http://www.afrodit.cz/

svicka

 

Napsal(a)  Martina Richterová

Martina Richterová

Pracuji jako redaktorka.

Zajímám se o módu a módní doplňky.
Jsem maminkou čtyřletého chlapečka a žiji v Praze.
Mezi mé zájmy patří: četba, cestování a turistika.