Domů / Novinky / Jarní a podzimní móda porcelánových panenek
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Jarní a podzimní móda porcelánových panenek

Jarní a podzimní móda porcelánových panenek - Afrodit.cz    Móda hýbe světem po mnoho let. A pochopitelně se nevyhýbá ani panenkám. Ty porcelánové nejsou žádnou výjimkou. Pokud vás nezaujmou načančané panenky v zámeckých šatech, tradiční indiánky ani panenky v lidových krojích, můžete sáhnout po panenkách v tradičním lidovém oblečení. A vybrat si můžete outfit podle roční doby.

Jarní a podzimní móda

Porcelánová panenka Pauleta je oblečená v jarních šatech v přírodních odstínech. Halenka je květovaná a navozuje jarní náladu. Na blonďatých vlasech nechybí slušivý klobouk. Vanda si oblékla krásné šaty se spodničkou, přes které dala lehké modré sáčko. K němu si nechala ušít módní klobouk. Její lokny jsou rozpuštěné a blonďaté. Pokud dáváte přednost jemné růžové barvě, zaujme vás styl Rozalindy, která tuto veselou barvu tlumí sáčkem v odstínech šedi. I její klobouk je šedivý.

To keramická panenka jménem Coleta má na sobě podzimní outfit. Její šaty mají světlý vršek a kostkovanou tmavou sukni. K tomu si Coleta oblékla modrou vestu a čepici ve stejné barvě. Její bloňdatě vlasy jsou zapletené do dvou copů. Simona je oblečená do veselých barev. Zatímco horní část jejího outfitu je zeleno žlutá, sukně kombinuje žlutou barvu s tmavým podkladem. Čepice skvěle pasuje k vrchní části outfitu. Přes rameno má Simona slušivou kabelku.

Chystají se také na zimu

Teple se oblékla také mladá dáma se zvláštním jménem Amanre. Sukně a klobouk jsou kostkované a převládá jím modrá barva. Tričko je bílé, a aby se zahřála, má na sobě hnědo černé sako. Ani Amanre nechybí kabelka. Pokud jste příznivce tmavých barev, pak vás zaujme styl porcelánové panenky Michaely, která má na sobě odstíny černé a šedé jemně protkané fialovou a bílou.

Vášnivé sběratele určitě zaujme také set dědečka s babičkou, kteří už se svým oblečením chystají na tuhou zimu. Na hlavě jim nechybí teplá čepice a kolem krku šála. Pár spolu nádherně ladí. Setů starších párů je hned několik a vy si tak můžete vybrat, který pár vás svým vzhledem zaujme nejvíce.

Všechny seniorské páry panenek vyzařují klid a pohodu. Přesně tak jak by to u babičky a dědečka mělo být.