Domů / Novinky / Jarní prázdniny: nápady, co podniknout
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Jarní prázdniny: nápady, co podniknout

Jarní prázdniny: nápady, co podniknout - Afrodit.cz    Nevíte, co podniknout o blížících se jarních prázdninách? Nevyzpytatelné počasí nedává moc příležitostí, ale vždy se dá něco vymyslet. I při nedostatku sněhu nebo v případě, že lyžování vaše rodina neholduje, se můžete s dětmi zabavit. Projděte si naše tipy!

Nestárnoucí povyražení

Mnoho typicky venkovních aktivit lze však provozovat i pod střechou. Narazit tak můžete na vnitřní minigolf nebo motokáry. Ale vzpomeňte si také na oblíbené kratochvíle, které jsou na počasí nezávislé. Nikdy se neomrzí například stolní fotbálek.
Také v bowlingových centrech myslí na nejmenší hráče se speciálně uzpůsobenými dráhami. Možností je zkrátka spousta, stačí jen dobře hledat…

Pohodový výlet

A nestihli jste před Vánoci žádný adventní výlet? Pak je ten nejvyšší čas to napravit a vyrazit někam s celou rodinou. Nemusí se jednat o nic zvláštního, každé místo má něco do sebe. Co takhle známá zoologická zahrada ve Wroclawi, nebo zábavní park ve Vídni? Aspoň se vyhnete davům turistů, kteří tato města okupují v předvánočním období a také během letní sezóny.
A pokud si chcete opravdu odpočinout, vydejte se do maďarských termálních lázní, kde se po zimě dokonale prohřejete a děti se vyřádí. Zkuste se jen podívat na mapu a vězte, že za zážitky není třeba jezdit bůhvíjak daleko…

Trocha kultury

A co takhle trocha kultury? V každém větším městě se pořádají divadelní představení určená pro děti. Divadlo přece jenom nabídne úplně jiný zážitek než televize a zejména menší děti nadchne, když vidí veselé kostýmy naživo.
Zkuste děti na návštěvu divadla navnadit. Co vy víte, třeba se z toho stane příjemná rodinná tradice…

Máte už plány na blížící se jarní prázdniny? Podělte se s námi o zajímavé tipy na aktivity do nevlídného počasí!

Napsal(a)  Katka Romanová

Katka Romanová

Zajímám se o módu, cestování, vaření i zdravý životní styl.
A baví mě o tom všem psát. ;).