Domů / Novinky / Kdy a jak si užijete svátek zamilovaných vy?
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Kdy a jak si užijete svátek zamilovaných vy?

Kdy a jak si užijete svátek zamilovaných vy? - Afrodit.cz    V České republice máme tu výhodu, že můžeme svátek zamilovaných slavit hned dvakrát v roce. Je na vás, jestli si chvíle se svým partnerem užijete 14. února na den svatého Valentýna, nebo zůstanete věrni české tradici a počkáte si až na 1. května. Je třeba dát pozor, abyste slavili s grácií a pokud se budete držet tradic, zažijete chvíle plné překvapení i vášně. Jak na to?
   
  Kdy a jak si užijete svátek zamilovaných vy?
   

  První máj je nejen o polibku

  Tradice oslav prvního máje jako svátku všech zamilovaných mají ve slovanských zemích dlouhou tradici. Kořeny svátku spadají až do keltské historie, kdy se 1. květen oslavoval jako den plodnosti. Během staletí procházely oslavy mnoha obměnami, až nakonec zůstaly v povědomí jen 2 základní tradice. Na 1. máje by měla být každá žena políbena pod rozkvetlým stromem (ideálně pod třešní) a muž, který si na dívku myslí, by měl u jejich vrat postavit májku. Mnozí zůstávají už jen u polibku. První máj by ale neměl zůstat jen u něj. Muži by měli své ženy v tento den hýčkat a ukázat jim, jak moc jsou pro ně důležité.

  svaty-valentyn-damske-kabelky

  Je to na vás!

  K vyjádření citů bezpochyby patří i nějaký ten originální dáreček. Nebojte se vašeho partnera postrčit! A nebo ještě jinak – vezměte osud do vlastních rukou a udělejte si radost. Co říkáte například na tyto kabelky? Určitě potěší, že?

  Na Valentýna se připravte!

  I když se říká, že den svatého Valentýna je novodobý svátek, který má jediný cíl – provětrat peněženky, není to pravda. Tento svátek má kořeny ve starověkém Římě. Na druhou stranu je fakt, že s jeho dřívější podobou nemá ta současná nic moc společného. Svátek byste měli vnímat jako den, kdy je třeba vašemu partnerovi ukázat, jak moc ho máte rádi a vážíte si ho. Mnoho párů vyráží na společný výlet či večeři. Tradicí je, překvapit druhého dárkem. Možnosti jsou neomezené...

  damske-saty-spolecenske-svaty-valentyn

  Chtěla byste partnera opravdu překvapit? Využijte k tomu vaši krásu! V nových šatech ho okouzlíte na procházce a romantické večeři. Jaké koupit? Podívejte se na tyto skvostné šaty z naší nabídky. Královnou večera se stanete například v černých mini. Nebojte se v tento den experimentovat. Pokud mu připravíte večeři a využijete afrodiziaka, zažijete noc, na kterou budete dlouho vzpomínat...

  Jak to vidíte? Budete slavit jednou, nebo dvakrát?

   

  Napsal(a)  Magdalena Plivová

  Magdalena Plivová


  Snažím se užívat si života plnými doušky.
  Mám ráda chytré a inspirativní lidi.
  Miluji cestování a skvělé jídlo.
  Psaní je moje vášeň :-).