Domů / Novinky / Kdy šatník volá po nové kabelce
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Kdy šatník volá po nové kabelce

Kdy šatník volá po nové kabelce - Afrodit.cz    Jedna věc, která je opravdu v módním světe velké fau pax, je ošoupaná kabelka. Znáte to, ucha se začnou třepit, zip se trochu natrhne, koženka se na některých místech oloupe. To by pro každou z nás měl být jasný signál, kabelku vyměnit. Jenže je tu jeden problém.

Závislost na jedné kabelce

Ke kabelkám, nevím proč, si řada z nás během času vybuduje velmi silný vztah. Například já. Svojí oblíbenou kabelku bych nosila do úplného roztrhání a za žádnou cenu se jí nechci zbavit. Je přeci jasné, že takovou jako je tato, už nikdy nikde neseženu. Můj vztah k takové kabelce by se dal nazvat až závislostí. Mám sice spoustu jiných kabelek, ale téhleté se zkrátka žádná jiná nevyrovná.

Upřímnost nade vše

Zpátky na zem k uvědomění si, že na světě najdu spoustu takových kabelek, mě vždy dostane nějaká jiná dáma: Buď je to moje máma nebo moje upřímná kamarádka. A to svým pohrdavým pohledem, nejapnou poznámkou nebo skvělou krásnou a úplně novou kabelkou. Když se potom nenápadně podívám na tu svojí, která je už dávno za zenitem, proberu se a v tu ránu je náš dlouhodobě budovaný silný vztah ten tam.

Je na čase pořídit novou kabelku!

Nenechávejte ani vy nákup nové kabelky na poslední chvíli. Možná si to neuvědomujete, ale známky stáří na vaší kabelce jsou jiným očím více zřetelné. Podívejte se na své kabelky přísnýma očima. Pokud jste došli k závěru, že by stálo za to porozhlédnout se po nějakém novém modelu, vaše závislost je ještě v dobrých mezích.

 

Mrkněte na oblíbené crossbody, které dodají vašemu outfitu ležérní look. Kabelky přes rameno jsou praktické a nabízí se v nepřeberných barvách, stylech a velikostech. Pokud si libujete v elegantním ženském stylu, rozhodně volte kabelku do ruky.
Psaníčka jsou zase nepostradatelným doplňkem v plesové sezóně. Výběr je široký a rozhodně je z čeho vybírat.