Domů / Novinky / Korkové pantofle: to nejlepší pro vaše nohy
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Korkové pantofle: to nejlepší pro vaše nohy

Korkové pantofle: to nejlepší pro vaše nohy - Afrodit.cz    Nohy jako v bavlnce? Je to možné! Přesvědčte se doslova na vlastní nohy o tom, že ani po celodenním stání na nohách vás nemusí bolet nohy. Vyplatí se však pečlivě vybírat, protože dlouhodobé nošení nevhodné obuvi může totiž mít neblahý dopad na vaše zdraví. Co takhle vyzkoušet tolik populární korkové pantofle?

Praktické a nenápadné korkové pantofle

Samozřejmě, co do elegance se korkové pantofle nemohou rovnat lodičkám na vysokém podpatku. Ale díky jejich decentnímu vzhledu jsou velmi univerzální a všestranně použitelné. Jejich tradiční provedení zaručí, že nebudou nikdy působit nijak rušivě v rámci vašeho outfitu.

A kde všude pohodlné korkové pantofle užijete?

  • Ve škole

  • V práci

  • Doma

  • Na cestách

Do práce jako dělané

Sedíte celý den za kancelářským stolem? Pak jistě budete souhlasit s tím, že trávit celý den v těsných botách není nic příjemného. Dopřejte svým nohám dokonalý relax i v práci.

A co teprve v práci, kde si celý den nesednete. Pokud vám to pracovní podmínky dovolí a vy nemusíte nosit nějaký speciální typ obuvi, potom by právě korkové pantofle měly být jasnou volbou! Zkuste si jednou změřit, kolik toho přes den v práci nachodíte! Uvidíte, že naměřené číslo vás překvapí…

Stejně tak korkové pantofle poslouží i studentům. Díky širokému sortimentu barev jistě nebudou nic namítat proti těmto pohodlným pantoflům.

Neuvěřitelná úleva po dlouhém dni

Máte pocit, že vaše nohy váží snad sto kilogramů, když přijdete po náročném, takřka nekonečném dni domů? Potom brzy shledáte, že korkové pantofle jsou opravdu k nezaplacení! Nezapomeňte proto pořídit každému členu vaší rodiny jeden pár, takový dárek každý ocení, jakmile si pantofle poprvé nazuje.

Na cestách jako doma

Hodně cestujete a trávíte spoustu času v hotelových pokojích? Potom by ve vašem kufru nikdy neměly chybět korkové pantofle, které vám v kufru nezaberou skoro žádné místo a díky nimž se v hotelu rázem budete cítit mnohem příjemněji.

Zdraví na prvním místě

Pokud v pantoflích trávíte většinou opravdu hodně času, pak byste měli výběru vhodného modelu opravdu velkou pozornost. Díky korkovým pantoflům to však vyřešíte snadno a rychle, neboť se jedná o mimořádně univerzální typ obuvi, který padne každému, bez ohledu na věk apod. Vymodelovaná nášlapová část poskytne dokonalou oporu nožní klenbě a díky nastavitelným nártním páskům ani osoby s širokým nártem nemusí rezignovat na své pohodlí.

 

Už jste vyzkoušeli neuvěřitelně pohodlné korkové pantofle?