Domů / Novinky / Koupelnové rohože mohou být praktické i vkusné
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Koupelnové rohože mohou být praktické i vkusné

Koupelnové rohože mohou být praktické i vkusné - Afrodit.cz    Koupelna je nejméně obývanou částí domu, ale to neznamená, že si nezaslouží naši pozornost při zařizování. I starší koupelnu můžete vylepšit novými doplňky, které navíc zvýší vaše pohodlí.

Koupelna je nejméně obývanou částí domu, ale to neznamená, že si nezaslouží naši pozornost při zařizování. I starší koupelnu můžete vylepšit novými doplňky, které navíc zvýší vaše pohodlí. Jedná se zejména o nepostradatelné koupelnové předložky! Jak vybrat perfektní předložku do koupelny a na toaletu?

Koupelna v neutrálních tónech

Máte koupelnu, která je charakteristická spíše neutrálními barvami, jako je zejména šedá a bílá? Nebo sázíte na přírodní odstíny v podobě hnědé či béžové? Pravdou je, že taková koupelna může na první pohled působit poněkud smutně a fádně. Proto je žádoucí koupelnu trochu oživit, aby působila veselejším dojmem. K tomu jsou jako stvořené barevné koupelnové předložky. Ke hnědým obkladům se bude dokonale hodit oranžová nebo červená, k šedé pak zejména fialová či tyrkysová.

Koupelna zařízená v neutrálních barvách navíc skýtá vskutku široké možnosti. Stačí totiž jen několik drobností v jiné barvě a výsledek rázem působí úplně jinak.

Koupelna ve veselých barvách

Hýří naopak vaše koupelna všemi barvami? Potom je na místě držet se při výběru doplňků trochu zkrátka. K výrazným obkladům a dlažbě volte například šedé nebo bílé koupelnové předložky. Díky použití různě velkých předložek u umyvadla, vany a před záchodem celý prostor sjednotíte.

Pohodlí a styl pro každou koupelnu

Jestliže si potrpíte na maximální pohodlí a ani trochu se vám nelíbí představa, že po sprše nebo koupeli stoupnete na studenou dlažbu, potom vsaďte na kobercové koupelnové předložky, které budou vašim nohám tak příjemné. Opomenout však nelze ani PVC koupelnové předložky vynikají výraznějšími motivy, například potiskem kamene, dřeva nebo nepostradatelnými květy.

A vězte, že předložka rozhodně nepatří jen k vaně! Chybět by neměla ani u sprchového koutu, pod umyvadlem a také předložku na toaletě jistě shledáte jako velmi příjemnou na pohled i na dotek. Důležité však je, aby předložky byly vyrobeny z kvalitních materiálů, které nebudou zbytečně zdržovat vlhkost vedoucí ke vzniku nepříjemných plísní.

 

Také nedáte dopustit na pohodlné koupelnové předložky, které jsou k dostání v tolika barevných a tvarových variantách?

Napsal(a)  Katka Martinová

Katka Martinová

Zajímám se o módu, cestování, vaření i zdravý životní styl.
A baví mě o tom všem psát. ;).