Domů / Novinky / Kukadla jak zrcadla?
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Kukadla jak zrcadla?

Kukadla jak zrcadla? - Afrodit.cz    Nepatrné změny s velkým efektem? To jsou kosmetické úpravy obočí, řas a vlasů, které vám přidají na šarmu. Pokud vám příroda nenadělila husté řasy, obočí a vlasy ve tvaru a barvě, kterou si představujete, nezoufejte.
Kukadla jak zrcadla?
 

Za prvé: nejste sama, takových je nás spousta. Za druhé: vše je řešitelné!

Uhrančivý pohled

Líbí se vám uhrančivý pohled krásek z časopisů: Nedivím se. Z části za to možná může photoshop a z části to může být kosmetický průmysl! Upravená fotka vám v reálném životě moc nepomůže, to druhé vás může k těmto divám velmi rychle přiblížit. Mrkněte, co je k tomu potřeba.

 foto-clanek-rasy-oboci-vlasy

Natáčení řas

Určitě jste již vyzkoušela kleštičky na natáčení řas. Časem vás neustálá práce s tímto vynálezem unaví, nemám pravdu? Jako výhodná alternativa nepřirozeným umělým řasám je jejich chemická ondulace. Posílí řasy v místě, kde je to potřeba a výsledek je dlohodobý. Vydrží 2-3 měsíce. Pokud tedy máte přirozeně rovné řasy, tato metoda vám, je krásně zakroutí. Je v nabídce každého dobrého kosmetického salónu.

Prodloužení řas

Pokud chcete řasy prodloužit, určitě zvolte metodu „řasa na řasu“. Takto prodloužené řasy jsou k nerozeznání od pravých. Tato metoda zasáhla kosmetický průmysl teprve na začátku 21. století a způsobila v něm dokonalou revoluci. Vyzkoušejte to i vy a vytvořte si dokonalý uhrančivý pohled.

prodlužovani ras moderni dlouhe rasy

Barvení řas a obočí

Permanentní barvení řas a obočí není na kosmetickém trhu žádnou novinkou. K barvení se používá jemná barva obsahující přírodní komponenty. Jen nezapomeňte trvat na tom, aby vám vaše kosmetička vyladila jejich odstín dle vašeho barevného typu. Pokud se vám nechce trávit čas u kosmetičky, kvalitní barvu na obočí seženete i v dobré drogerii.

Tak to bychom měli kukadla. Ale co s těmi řídkými krátkými vlasy, kterými jsme byli obdařeni?

Prodlužování vlasů

Tak s tím si odborníci dokážou poradit raz dva! Stačí přidat 130 ks pramínků a váš účes bude výrazně bohatší a krásnější. V některých případech dokonce postačí pouhých 10 ks pramínků. Pro přirozený vzhled se doporučují aplikovat pramínky různých délek. Na posuny vlasů je potom vhodné zajít za 3 měsíce od první aplikace.

Existuje také prodlužování ultrazvukem, se kterým se nepracuje za horka, takže aplikace je o dost příjemnější.

Ve všech dobrých salónech s vámi vše prodiskutují a poradí vám, takže se s tím nemusíte trápit a vše přenechejte odborníkům. Vy už se pak jen můžete kochat pohledem do zrcadla, které vám s radostí řekne, kdo je na světě nejkrásnější! ")

clanek-prodlouzene-vlasy-natocene-rasy

 

Napsal(a)  Eva Bicanová

Eva Bicanová

Mám ráda kulturu, umění, občas maluji.
Hraju badminton a jezdím na kole. ;)
Ráda čtu i píšu, cestuju a fotím.