Domů / Novinky / Květiny podtrhují krásu každé ženy
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Květiny podtrhují krásu každé ženy

Květiny podtrhují krásu každé ženy - Afrodit.cz    Také milujete květiny? Jistě s námi budete souhlasit, že není krásnějšího dárku, než květinový pugét. Květiny můžete darovat prakticky k jakékoliv příležitosti, k svátku, k narozeninám, k výročí, z lásky, jako poděkování nebo jen tak pro radost. Zkrátka květiny k ženám neodmyslitelně patří, protože jsou stejně tak krásné, jako ony.
Květiny podtrhují krásu každé ženy
 

Květinové vzory, kam se podíváš

Léto je v plném proudu, všechno kolem krásně kvete a rozkvést by měl také váš šatník. Květinové vzory se také letos vrací na scénu a to v plné kráse. Dokonce platí, že čím výraznější, tím lepší. Nemusíte se obávat, že vám květiny nebudou slušet, ba naopak. Hodí se ke každé ženě bez ohledu na věk i postavu. Nosí se nejen na šatech, ale také na sukních a topech. Absolutním hitem je květinové sako, které vás doslova rozzáří. Květinové vzory můžete zvolit také na doplňcích. Velmi pěkně působí kombinace květin na kabelce a obuvi. Ale pozor, buďte opatrná, abyste to nepřehnala. Jakmile zvolíte jeden výrazný outfit s květinami, vybírejte už jednoduché doplňky a naopak.

damske-kvetovane-saty-mikina-tricko

Květiny - symbolem lásky a radosti

Květiny symbolizují lásku a radost ze života. Bývají součástí svatebních hostin, nevěsta se bez krásné květiny také neobejde. Ale především jde o projev úcty a zamilovanosti. Každá žena dostane v životě alespoň jednou za čas květinu. A každou tento dárek mnohdy potěší víc, než drahé náušnice. Krásné a voňavé květiny mají své jedinečné kouzlo, kterému málokterá žena dokáže odolat.

kvetiny-ruze-tulipany

Každá květina má svůj význam. Například růže je královnou mezi květinami. Pokud nevíte, jakou květinu ženě koupit, s růžemi nelze udělat chybu. Mezi oblíbené jarní květiny patří nepochybně tulipány, které jsou plné něhy a romantiky. Nezapomeňte vždy zvolit lichý počet květin, to znamená, že celkový počet není dělitelný dvěma. ;)

 

Napsal(a)  Martina Richterová

Martina Richterová

Pracuji jako redaktorka.

Zajímám se o módu a módní doplňky.
Jsem maminkou čtyřletého chlapečka a žiji v Praze.
Mezi mé zájmy patří: četba, cestování a turistika.