Domů / Novinky / LEGÍNY - trend, který neomrzí
Kategorie
Výrobci
Doporučujeme

S námi budete vypadat stylově

Více jak 300 druhů legín

 

Sportovní i elegantní mikiny

 

Nová kolekce letních šatů

Originální oblečení pro malé slečny i maminky

Kvalitní oblečení vyrobené v ČR. Nově máme v nabídce trička a legíny i pro malé princezny. Okouzlete své okolí v originální módě od Afrodit.cz. Dámská trička, tuniky a legíny ušité jen pro vás.

Odběr novinek
Náš tip

Luxusní kabelky za výhodnou cenu

Elegantní, sportovní, malé, velké dámské kabelky nesmí chybět žádné ženě.

Kašmírové šály a šátky

Trička s krátkým i dlouhým rukávem

LEGÍNY - trend, který neomrzí

LEGÍNY - trend, který neomrzí - Afrodit.cz    Ať je jaro nebo zima, v legínách je vždycky prima! Legíny jsou módní hit v podobě dlouhého, tříčtvrtečního a krátkého střihu, který vám dovolí dokonale podtrhnout vaši ženskost. Neváhejte a vybírejte z pestré škály barev, střihů a vzorů. Zásobte svůj šatník těmito kousky oděvu. Nejenže půjdete s dobou, ale dopřejete si pohodlí jak ve společnosti, při sportu, tak i při domácím lenošení.
   
  LEGÍNY - trend, který neomrzí
   

  Ať je jaro nebo zima, v legínách je vždycky prima!

  Legíny jsou módní hit v podobě dlouhého, tříčtvrtečního a krátkého střihu, který vám dovolí dokonale podtrhnout vaši ženskost.
  Neváhejte a vybírejte z pestré škály barev, střihů a vzorů. Zásobte svůj šatník těmito kousky oděvu. Nejenže půjdete s dobou, ale dopřejete si pohodlí jak ve společnosti, při sportu, tak i při domácím lenošení.
  Okořeníte-li vše živými barvami a neobvyklými doplňky, můžete dosáhnout neotřelé příchutě svěžího koktailu. Celou jarní i letní sezónu si můžete vychutnávat letní barvy a svěží tóny v kombinaci s květinovým, grafickým, džínovým, černobílým, norským, zvířecím, leopardím i indickým motivem.

   

  Napsal(a)  Kristýna Bémová

  Kristýna Bémová

  Žena milující nejen módu.

  Ráda cestuji a poznávám krásy nejen naší přírody.
  Díky sportu a lásce k hudbě poznávám spoustu zajímavých lidí a módních trendů.