Domů / Novinky / Letní barvičky – které budou IN a jaká je ideální pro vás?
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Letní barvičky – které budou IN a jaká je ideální pro vás?

Léto je za rohem, je nejvyšší čas si obměnit šatník. Také už se těšíte, až si budete celý den chodit v pohodlných šatičkách, opalovat se na pláži a chodit na večírky? Popravdě, já už se nemůžu dočkat! Mám pro vás přehled top 3 módních barev a kombinací, které by v létě neměly ve vašem šatníku chybět. Podíváme se také na top styl, který je módním hitem již několik sezón a pokaždé dokáže překvapit! Skvělý je v tom, že padne každé ženě!

 

Napsal(a) 
   

   

   

  Hitem léta je kombinace s růžovou

  Jemná růžová barva je vyjádřením křehkosti a jemnosti ženy. Pravda je, že je to barva vhodná spíše pro mladé dívky a ženy do 40 let. Symbolizuje nevinnost. Hitem léta bude pastelová růžová ve spojení s jinými barvami. Skvěle se doplňuje například s modrou, šedou a také zelenou. Je žádoucí, aby barva měla vždy jemný tón, sytou růžovou raději nechte doma.

  Marsala vládu neukončila!

  Barvou roku 2015 byla vášnivě temná - červená barva marsala. Chybu s ní neuděláte ani letos. Určitě se hodí večerní šaty v této barvě, ve kterých se stanete ozdobou každého večírku. Nebojte se opět kombinovat. Marsala barva se výborně doplňuje například s oranžovou.

  Metalické pro odvážné!

  Metalické barvy k létu neodmyslitelně patří již několik let. Je to logické – v metalické se perfektně odráží světlo, můžete tak na sebe snadno upozornit. Tyto barvy ale nejsou pro každou postavu. Bohužel – mají mírně zvětšovací efekt, takže pokud máte nějaký ten faldík navíc, nejsou pro vás to pravé ořechové. Pokud se jich nechcete vzdát, vsaďte na doplňky – nosí se botky, kabelky a třeba i spony do vlasů či šátky.

  Odvažte se v námořnickém!

  Další stálicí léta je oblečení v námořnickém stylu. Já osobně preferuji kombinaci červené a modré, bílou tak trochu vynechávám. I vy si s kombinacemi tohoto stylu pohrajte. Pamatujte na to, že modrá i červená musí být hodně syté. Úžasné je, že námořnický styl sluší každé ženě a dá se s ním „kouzlit“. Například volbou outfitu – bílá volná halenka, červený šátek a modrá sukně - docílíte perfektního looku a odvedete například pozornost od většího zadečku. Tento styl sedí každé ženě, která si dokáže vybrat vhodnou kombinaci.

  A jak si léto nejraději žíváte vy?

   

  Napsal(a)  Magdalena Plivová

  Magdalena Plivová


  Snažím se užívat si života plnými doušky.
  Mám ráda chytré a inspirativní lidi.
  Miluji cestování a skvělé jídlo.
  Psaní je moje vášeň :-).