Domů / Novinky / Letní legíny bez kterých se neobejdete
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Letní legíny bez kterých se neobejdete

Letní legíny bez kterých se neobejdete - Afrodit.cz    Letní outfity nabízí spoustu možností. Nemusí se jednat pouze o šaty a sukně, neboť ne vždy je na ně vhodná příležitost. Také nedáte při běžném nošení, výletech a procházkách dopustit na legíny? Podívejte se, co vám nabízí letní trendy!

 

Květované letní legíny: probuďte svou romantickou stránku!

Léto přeje květinovým vzorům, proto si své místo ve vašem šatníku jistě zaslouží! Květinové legíny umně skryjí menší nedokonalosti vaší postavy a skvěle se kombinují s jednobarevnými topy a tunikami. Použít totiž můžete jakoukoli barvu, která se vyskytuje na legínách, takže možností je opravdu mnoho.

Krajkové letní legíny: zdůrazněte svou ženskost!

Kratší legíny mohou vypadat poněkud nezajímavě, ale to se rozhodně nestane, jestliže sáhnete po krajkových legínách. Krajka působí velmi žensky, takže na to myslete při výběru zbytku outfitu. Základem je přiléhavý top nebo luxusní tunika a velmi dobrou službu vám prokážou lodičky. A působivý outfit na denní nošení i na párty je hotov!

 

Pohodlné letní legíny: mějte i na výletě styl!

Holdujete v létě výletům a exkurzím? Potom vězte, že vaše výletní outfity nemusí sestávat z výhradně sportovního oblečení, které je sice pohodlné, ale velkou parádu neudělá. Proč tedy nesáhnout po legínách, tunice nebo volnějším tílku a teniskách? Takto se můžete vydat na méně náročný výlet do přírody, ale stejně tak si v nějakém městě neuděláte ostudu.

 

Bílé letní legíny: dejte vyniknout svému opálení!

A jak dokonale vynikne vaše opálení? Díky bílým legínám, které by ve vašem letním šatníku neměly chybět! Jestliže nedáte dopustit na námořnický styl, potom jsou bílé legíny sázkou na jistotu. V kombinaci s pruhovaným trikem, slaměným kloboukem a botami na klínku bude námořnický outfit dotažený k dokonalosti.

 

Jaké legíny v létě nejraději nosíte vy?

Napsal(a)  Katka Romanová

Katka Romanová

Zajímám se o módu, cestování, vaření i zdravý životní styl.
A baví mě o tom všem psát. ;).