Domů / Novinky / Námořnický a safari styl
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Námořnický a safari styl

Námořnický a safari styl - Afrodit.cz    Teplé letní počasí přímo vybízí k módním experimentům, proto by byla škoda nevnést do šatníku svěží závan v podobě různých moderních stylů. Nikdo neříká, že musíte rovnou obměnit stávající garderobu, ale nějaký ten zajímavý kousek může vaše letní outfity patřičně ozvláštnit. Jaké módní styly k létu neodmyslitelně patří?

Jaký letní styl je váš nejoblíbenější?

Mladistvý námořnický styl

Co patří do letního šatníku? Rozhodně obyčejné pruhované triko!
Námořnický styl s mladistvými proužky nikdy nevyjde z módy. Můžete si jej bez obav obléknout do práce i k vodě. Nesmí chybět tmavě modrá, červená a bílá barva, stejně jako příjemné přírodní materiály, tenisky a klobouk. Sáhnout můžete po elegantním bílém saku, červené sukni a pohodlných lodičkách na klínku.
Večírek pod širým nebem může začít. ;)

Romantický boho styl

Vzdušné šaty a volné sukně příjemně splývají a vytváří pěknou siluetu. Moderní boho styl dokonale sedne zejména romanticky založeným ženám.
Chybět nesmí květinové motivy v nejrůznějších velikostech a barvách. Nebojte se kombinovat různé květinové potisky. Výsledek můžete dovršit například kloboukem nebo šátkem. Základem jsou přírodní materiály, které zaručují maximální komfort. Na romantickou procházku či veřeři jako lesní víla.

 

Safari styl na výlet i na sport

Safari styl je letos velmi trendy, ale bohužel v našich ulicích není příliš k vidění. Základ samozřejmě tvoří khaki barva a všechny odstíny hnědé. Velmi trendy jsou zvířecí vzory, například v podobě pohodlných legín. Pohodlné oblečení je jako stvořené na výlet i na nenáročné sportovní aktivity. Oblíbené jsou volné pohodlné tuniky s potiskem. Safari stylu jsou velmi blízké také tropické motivy, zvláště palmy a samozřejmě tyrkysová barva apod.

Extravagantní etno styl

Léto si žádá módní experimenty. Moderní etno styl představuje všudypřítomné ornamenty a roztodivné barevné kombinace, ze kterých přechází zrak. Etno oblečení se hodí spíše na volný čas. V šatech s výrazným etno potiskem budete nepřehlédnutelná i na letní party! Postrádat nebudete ani třásně, kožené detaily a další zajímavé prvky.

 

Jaký styl vévodí vašemu letnímu šatníku?

 

Napsal(a)  Katka Martinová

Katka Martinová

Zajímám se o módu, cestování, vaření i zdravý životní styl.
A baví mě o tom všem psát. ;).