Domů / Novinky / Nejoblíbenější valentýnské filmy
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Nejoblíbenější valentýnské filmy

Nejoblíbenější valentýnské filmy - Afrodit.cz    Neobejdete se na Valentýna bez pořádné dávky romantiky? To ani my ne! Tady je seznam našich nejoblíbenějších valentýnských filmů, na které nedáme dopustit a můžeme se na ně dívat stále dokola! Máte jiné favority?

Na sv. Valentýna (Valentine's Day)

Náš žebříček musí jednoznačně zahájit tento film z roku 2010, který sice nepatří mezi klenoty světové kinematografie, ale jeho děj se točí právě kolem svátku zamilovaných. A pěkně se dívá i na hezouny, jako jsou Bradley Cooper, Patrick Dempsey nebo Ashton Kutcher.

Láska nebeská (Love Actually)

Tento film máme spojený s Vánocemi, ale díky britskému humoru a krásným zápletkám se na něj můžeme dívat po celý rok. A přiznejme si, že na Valentýna nesmí Hugh Grant chybět!

Lásky čas (About Time)

Další britský film, který si zamilujete! Díky krásné Rachel McAdams vezme tento film na milost i váš partner. Vězte, že tento romantický počin z roku 2013 by neměl na vašem seznamu zamilovaných filmů chybět.

Snídaně u Tiffanyho (Breakfast at Tiffany's)

Křehká a půvabná Audrey Hepburn dělá z tohoto filmu podívanou, od které nelze odtrhnout oči. Která z nás by se nechtěla aspoň na chvíli stát touto bláznivou mladou dívkou, které padají muži k nohám?

S láskou, Rosie (Love, Rosie)

Další milý film se ztřeštěnou hrdinkou v hlavní roli. Bláznivá Lily Collins se neustále míjí se svou osudovou láskou a její život je plný pohrom a trapasů. Budou nakonec spolu a jejich láska se naplní?

 

Někdo to rád horké (Some Like It Hot)

Komedie plná omylů, záměn a příjemného humoru. To všechno korunuje krásná Marilyn Monroe, které zdatně sekunduje Jack Lemmon. Užijte si romantiku tak trochu jinak…

Titanic (Titanic)

Romantika nejtěžšího kalibru z dílny Jamese Camerona… Titanic se nikdy neomrzí a my vždycky držíme palce Rose a Jackovi v podání krásné Kate Winslet a mladičkého Leonarda DiCapria. Ach, kde jsou ty časy!

 

A nezapomeňte ani na valentýnský dárek! Sázkou na jistotu je nějaký módní doplněk, například všestranná kabelka přes rameno nebo šátek s módním potiskem. Ovšem i na romantickou valentýnskou večeři je třeba řádně se připravit. Základem jsou přiléhavé šaty, které podtrhnou ženské křivky…

Napsal(a)  Katka Romanová

Katka Romanová

Zajímám se o módu, cestování, vaření i zdravý životní styl.
A baví mě o tom všem psát. ;).