Domů / Novinky / Nejvyšší čas napsat Ježíšovi
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Nejvyšší čas napsat Ježíšovi

Nejvyšší čas napsat Ježíšovi - Afrodit.cz    Ačkoliv se to zdá neuvěřitelné, již za pár dnů je tady Štědrý den. Také máte pocit, že ten rok zase nějak rychle utekl? Jako malá jsem na Ježíška věřila asi do sedmi let a bylo to nádherné období. Teď mám sama čtyřletého chlapečka a chtěla bych, aby na Ježíška věřil, co nejdéle to půjde. Pohádka o Ježíškovi je plná kouzel a tajemství, co říkáte?
Nejvyšší čas napsat Ježíšovi

Vánoce patří dětem

Jistě se mnou budete souhlasit, že Vánoce patří především dětem a my dospělí se snažíme o to, aby si je co nejlépe užily. Protože mám krásné vzpomínky na své dětství a období, kdy jsem věřila, že Ježíšek existuje, pro mě bylo naprosto úžasné. Vánoce jsem měla vždycky ráda, ale teprve v době, kdy jsem se stala maminkou, pro mě opět získaly to pravé klouzlo.
Syn na Ježíška samozřejmě věří a nejraději by mu napsal už v létě.

deti a vanoce

Dopis pro Ježíška

Ježíškovu píšeme už na začátku listopadu, aby měl dostatek času dárečky sehnat. Potom dáme dopis do obálky a položíme na balkón.
Ježíškovi pomáhají malí skřítci, kteří za něho sbírají dopisy a pomáhají mu připravovat dárečky. To je jedna z verzí, kterou můžete svým dětem říci.
Dopis samozřejmě večer schovám a druhý den se jdeme podívat, zda ho ten Ježíšek skutečně odnesl. Ano, i letos to stihl a pravděpodobně už chystá dárečky, aby je mohl za několik málo dní donést dětem po celém světě.

svatecni cas

Co si dětí přejí nejvíce?

Ja myslím, že skromnost dětem zoufale chybí. Není se čemu divit, žijeme v době, kdy mohou mít prakticky všechno, co chtějí. Navíc na ně „utočí“ reklamní spoty, které ukazují, co všechno ještě nutně potřebují. Většina dětí si přeje Lego, tato stavebnice je zkrátka nadčasová a navíc je určena pro chlapce i dívky. Kluci milují auta a roboty, dívky zase panenky a kočárky.

A co si nejvíce přejeme my rodiče? Já vždy ocením, když najdu pod stromečkem nějakou parádu. Letos si moc přeji praktickou crossbody kabelku, která je skvělá k zimní bundě, protože nesklouzává z ramene. Také bych moc chtěla vyteplené legíny s norským vzorem, které jsou letos velmi módní a navíc krásně hřejí. Manžel si přeje koženou bundu a pásek.

vanocni strom 2

A jak je to u Vás, kdy píšete Ježíškovi dopis?
Také již na začátku listopadu, nebo to necháváte „na poslední chvíli“? Přejeme krásné Vánoce plné splněných přání nejen dětí, ale i dospělých.

Napsal(a)  Martina Richterová

Martina Richterová

Pracuji jako redaktorka.

Zajímám se o módu a módní doplňky.
Jsem maminkou čtyřletého chlapečka a žiji v Praze.
Mezi mé zájmy patří: četba, cestování a turistika.