Domů / Novinky / Nepostradatelný jarní doplněk je šátek!
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Nepostradatelný jarní doplněk je šátek!

Nepostradatelný jarní doplněk je šátek! - Afrodit.cz    Jaký doplněk nikdy nevyjde z módy a bude vám sloužit klidně i desítky let? Šátek, který by v mnoha obdobách měla mít ve skříni každá žena. Šátek je totiž vhodný pro ženy všech generací, ke všem možným outfitům. A na jaře to platí obzvlášť!

Šátek pro každou ženu

Kolik šátků se nachází ve vašem prádelníku? Nepostrádáte nějakou zářivou jarní barvičku či nový motiv?

Puntíkovaný šátek

Hravý a veselý jako stvořený k mladistvým outfitům.
Skvěle oživí například poněkud nudnou kombinaci v podobě džínů a trička. Ale také k sukni slušivého áčkového střihu se puntíky dokonale hodí, zvlášť pokud si potrpíte na tolik moderní retro styl, ale také styl inspirovaný francouzským šarmem.

Květovaný šátek

 K této roční době neodmyslitelně patří květinové vzory, které na velkých plochách mohou působit až poněkud přeplácaně, ale na šátku je to tak akorát.

Šátek s ornamenty

 Netřeba se bát ani výraznějších šátků, s jejichž pomocí můžete dát průchod své extravaganci. Moderní jsou v současné době nejrůznější etno vzory. Sázkou na jistotu jsou nesmrtelné zvířecí vzory, které každému modelu dodají patřičný šmrnc.

Jednobarevný šátek

Kvalitní šátek výrazné barvy rázem oživí každý model.
Pomocí vhodně zvoleného šátku navíc můžete doladit jednotlivé kousky a celý outfit propojit a vytvořit tak promyšlený celek.

 

Maxi šátek

Na rozmary jarního počasí vám pomůže vyzrát populární maxi šátek, do které se v případě potřeby můžete zachumlat téměř celá, a studený vítr tak nebude mít šanci.

 

Náš tip

Šátek však nepatří pouze na krk.
V nepříznivém počasí ochrání váš účes, jindy si jej můžete ležérně přehodit přes ramena. Pokud jej potřebujete barevně dotvořit či oživit váš model, uvažte jej na kabelku, která rázem dostane nový look,

 

 

 

Napsal(a)  Katka Martinová

Katka Martinová

Zajímám se o módu, cestování, vaření i zdravý životní styl.
A baví mě o tom všem psát. ;).