Domů / Novinky / Nezapomeňte na svou maminku
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Nezapomeňte na svou maminku

Nezapomeňte na svou maminku - Afrodit.cz    Zítra mají svátek všechny ženy, které jistě potěší kytička či malý dárek. Nezapoměňte ani na svou maminku, kterou můžete malým dárkem potěšit také na den Matek, který se slaví druhou květnovou neděli. Oslavujeme tím naše matky a mateřství. Každý si určitě vybaví, jak jsme jako malé děti vyráběly ve školce přáníčka a malé dárečky pro své maminky. A ty pak z toho byly nadšené, daly nám za to něco dobrého a pochvalovaly si, jak mají hodné děti.
Nezapomeňte na svou maminku

Jak šel čas

Tak toto už odvál čas a jediné co možná zbylo, je nějaké zatoulané přáníčko v šuplíku našich maminek. Moje máma si toto všechno (například i včetně slohovek z dob pozdějších, u kterých teď smíchy brečím) schovávala a když dělá nějaký velký úklid nebo stěhuje nábytek, tak se nad tím celá rodina baví. Končí to samozřejmě tragicky, kdy si všichni uvědomíme, jak to uteklo a jak stárneme.

prani mamince

Jaký je ideální dárek?

A protože už jsme zestárly, zmoudřely a vyděláváme peníze, dárky většinou nevyrábíme, ale kupujeme. Bylo by ale určitě milé do nakoupených dárků vložit alespoň trošku vlastního umu tak, jak jsme to uměly jako děti.

Nejjednodušší je přáníčko. Nedávno jsem objevila zajímavý krámek s komponenty právě na výrobu přáníček. Takový obchod asi nebude v každém městě, ale papírnictví a dekorační pomůcky by se snad našly. Vlastní přáníčko perfektně doplní nějaký malý koupený dárek. Takovým vhodným dárkem může být třeba něco z kosmetiky nebo bižuterie.

kvetina pro maminku

Další vhodný tip je vlastnoručně natrhaná květina. A k tomu třeba lahev růžového vína, nebo nějakého sladkého likéru. Pozvání do restaurace na dobrý oběd nebo do kavárny na lahodnou kávu jistě také žádná dáma neodmítne.

Tipy z našeho e-shopu

Pokud byste jí chtěly udělat radost nějakým oblečením, buďte opatrné, abyste dobře odhadly velikost. Ideální je darovat pěkný šátek, který u nás v e-shopu najdete v mnoha barevných variantách a v různých vzorech. Dobrým dárkem může být také doplněk v podobě nové kabelky. Vybírat můžete z kabelek do ruky nebo přes rameno – takové se hodí každé ženě!

clanek kabelky marta

Ať vyberete cokoliv, vaše maminka bude stoprocentně potěšená už jen tím, že jste si na ni vzpomněla.

 

Napsal(a)  Eva Bicanová

Eva Bicanová

Mám ráda kulturu, umění, občas maluji.
Hraju badminton a jezdím na kole. ;)
Ráda čtu i píšu, cestuju a fotím.