Domů / Novinky / Nezapomínejte na ponožky!
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Nezapomínejte na ponožky!

Nezapomínejte na ponožky! - Afrodit.cz    Ponožky jsou v drtivé většině případů až to poslední, čím se při oblékání zabýváme. Mějte však na paměti, že styl tkví v těch nejmenších detailech. Pokud budete mít nádherný model v převážně tmavých barvách a z kotníčkových bot vám budou čouhat světlé ponožky, máte na módní faux pas nepochybně zaděláno.

Nepodceňujte proto ani zdánlivě bezvýznamné detaily a vždy se je pokuste sladit s outfitem. Naše nabídka ponožek vás příjemně překvapí svou šíří, ať už jde o ponožky pro ženy, muže i děti.

 

Kotníčkové versus klasické ponožky

Kotníčkové nebo klasické, to je otázka… Oboje však mají své opodstatnění. Na zimu se hodí ponožky klasické, zatímco v létě jistě oceníte ponožky kotníčkové. To však není striktní pravidlo, takže jestliže vám jsou klasické ponožky nepříjemné, zbavte se jich!

Bavlna versus bambus

Zapomeňte na umělé materiály, neboť v nich se nohy mnohem snáze zapaří a často ta vzniká nepříjemná plíseň, která se pak velmi obtížně a zdlouhavě léčí. Vsaďte na kvalitní přírodní materiály. Bambusové a bavlněné ponožky jsou vhodné na každodenní nošení, neboť eliminují nadměrný pot a zachovávají si díky elasticitě svou strukturu. Bambusové ponožky vynikají i svými antibakteriálními účinky.

 

Nebojte se barviček

Co se týče barvy, volte ponožky s ohledem na vaše ostatní oblečení. Černé, šedé nebo hnědé ponožky jsou samozřejmě univerzální, ale také trochu nudné. Pokud máte tu možnost, oživte svůj outfit nějakým zajímavým kouskem. K nízkým teniskám v kombinaci s mírně zkrácenými nohavicemi jsou nápadité ponožky jako stvořené.

 

Zdravotní ponožky

Při výběru ponožek dbejte nejen na kvalitní materiál, ale také na to, aby byly opatřeny zdravotním lemem, který nebude bránit proudění krve.
Ponožky by vás totiž v žádném případě neměly škrtit.