Domů / Novinky / Originální a rychlé velikonoční dekorace
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Originální a rychlé velikonoční dekorace

Originální a rychlé velikonoční dekorace - Afrodit.cz    Neholdujete kýčovitým velikonočním dekoracím, kterých už jsou plné obchody? Stejně jako si vyrábíte nejrůznější vánoční dekorace, můžete to zkusit i o Velikonocích, kterým vévodí zelená a žlutá barva, vajíčka, zajíčci a mnoho dalšího. Výroba velikonočních dekorací totiž není vůbec složitá a ani nevyžaduje nějaké zvláštní vybavení. Však uvidíte!

 

Stůl a dveře v jarním duchu

Na stole by neměla chybět váza s větvičkami, na kterých se objevují první pupeny. Jarní náladu dotvoří zeleno-žluté mašličky a různé závěsné dekorace.

Obyčejný proutěný věnec určený na dveře můžete dozdobit umělými větvičkami zlatého deště a zavěsit na něj také několik malých umělých vajíček nebo kraslic.

Do velikonočních a jarních dekorací se dají skvěle zakomponovat umělá vejce v různých odstínech. Není nic jednoduššího, než je dát do široké vázy a mezi ně umístit kytici krásných tulipánů.

Roztomilá křepelčí vejce

V obchodě se nedívejte pouze po klasických slepičích vejcích, ale přidejte do nákupního košíku také křepelčí vajíčka. I ta se dají obarvit tak, jak máte ve zvyku, ale díky skvrnám jsou zajímavá sama o sobě. Proto je můžete rozmístit kolem na menší tácek vyplněný mechem.

Nápadité zápichy

A jak zabavit děti opravdu kreativně? Dejte jim za úkol vyrobit jednoduché origami pomocí jednoho z mnoha videí, která se dají najít na internetu. Malého zajíčka nebo jiné zvířátko pak už stačí pouze přilepit na špejli a zapíchnout do květináče s pokojovými rostlinami, bylinkami nebo řeřichou.

Zužitkované skořápky

A při velikonočním pečení rozhodně nevyhazujte prázdné skořápky! Stačí totiž skořápky naaranžovat do misky s vatou a dovnitř zastrčit nějakou zelenou větvičku, sedmikrásku nebo jeden seříznutý tulipán…

 

Máte nějaké tipy na originální a rychlé velikonoční dekorace? Co je pro vás symbolem Velikonoc?

Napsal(a)  Katka Romanová

Katka Romanová

Zajímám se o módu, cestování, vaření i zdravý životní styl.
A baví mě o tom všem psát. ;).