Domů / Novinky / Peněženka - dárek, který udělá radost
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Peněženka - dárek, který udělá radost

Peněženka - dárek, který udělá radost - Afrodit.cz    Ptáte se, proč je peněženka tak důležitá? Odpověď je nasnadě! Jedná se nejen o užitečného pomocníka, pro bezpečné uložení peněz, ale také jedinečný módní doplněk. Na co se tedy při výběru nové peněženky zaměřit, aby také všechny vaše karty a doklady měly své pevné místo?

Proč nepodcenit výběr peněženky?

Aby se vám peníze nerozkutálely

Dobře navržená peněženka vám nejednou skvěle poslouží. Díky ní budou vaše peníze bezpečně uloženy. Také nesnášíte dlouhé přehrabování v peněžence při hledání drobných mincí? Skoncujte s ním díky stylové peněžence! Dbejte na to, aby peněženka byla vyrobena z kvalitního materiálu, který odolá i méně šetrnému zacházení, takže vaše nová peněženka zůstane dlouho jako nová.

Vše důležité na jednom místě

Hromadí se vám ve staré peněžence nejrůznější karty a kartičky a vy nikdy nemůžete najít tu, kterou zrovna potřebujete? Potom si při nákupu nové peněženky vyberte takovou, která pojme všechny vaše karty a stále v ní ještě zůstane místo na nové „přírůstky“. Konečně mezi všemi věrnostními kartami zavládne dokonalý řád!

Doplněk, který dělá dojem

Dáváte si vždy záležet na svém outfitu do toho nejmenšího detailu? Tak by to mělo být, ale mějte se na pozoru! Pokud totiž z tašky nebo kapsy vytáhnete starou, oprýskanou peněženku, veškerá vaše snaha o dokonalý styling přijde vniveč. Peněženka o vašem vkusu mnoho vypoví, proto by měla ladit s vaším módním stylem. Jednoduchá peněženka pro milovníky minimalismu, barevná peněženka pro hravé povahy, peněženka s něžnými motivy pro romantické ženy… Zkrátka každému podle jeho gusta!

Že vás ještě nikdy nenapadlo darovat peněženku? Pak je ten nejvyšší čas to změnit! Peněženka je totiž ideálním dárkem pro muže i ženy napříč všemi generacemi. Odpadnou vám totiž starosti s výběrem správné velikosti a o to více pozornosti můžete věnovat výběru správné barvy. Muži se stále drží klasických decentních barev, tedy černé a tmavě hnědé, zatímco dámské peněženky hrají všemi barvami. Netřeba se bát ani nejrůznějších romantických motivů, které už na první pohled okouzlí každou ženu. Dbejte i na kvalitu použitého materiálu a také na to, aby peněženka měla dostatek přihrádek na nejrůznější karty a doklady.

 

Také si zakládáte na tom, aby vaše peněženka byla nejen dostatečně prostorná, ale také stylová?