Domů / Novinky / Plážové kabelky: praktická paráda nejen k vodě
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Plážové kabelky: praktická paráda nejen k vodě

Plážové kabelky: praktická paráda nejen k vodě - Afrodit.cz    Milujete léto a chcete si jej i letos užít všemi doušky? Pak je vaším nepostradatelným pomocníkem jistě plážová taška. I ta však umí být překvapivě všestranná, o čemž vás rádi přesvědčíme!

Dokonalá plážová taška na pláž i do města

Správná plážová taška by měla mít dlouhá ucha a také musí být vyrobena z odolného materiálu, který bez újmy přečká i méně šetrné zacházení. Dále si však už můžete vybrat z nejrůznějších tvarů a barev. Nedáte dopustit na obrovské koše, nebo sázíte spíše na menší plážové kabelky? Příjemnou letní atmosféru navodí také modely s cestovatelským motivem.

A kdo říká, že plážové kabelky můžete nosit pouze k vodě? Záleží jen na vás, kde všude tento praktický kousek využijete. Plážová kabelka se totiž skvěle hodí i na běžné nošení, například k letním šatům a sukním. I do města tak můžete směle vyrazit s prostornou plážovou kabelkou přes rameno, konečně budete mít vše potřebné po ruce.

A co by ve vaší plážové kabelce nemělo chybět?

Určitě nehrozí, že zapomenete na ručník, plavky, opalovací krém a nějaké tekutiny. Nikdy by vám však neměla chybět ani pokrývka hlavy. Velmi praktická je také nějaká „skrýš“ na peníze a na doklady. Třeba staré lahvičce od opalovacího krému uřízněte spodek a vše cenné sem uschováte. Pečlivé uschování vašich cenností předejde nepříjemným problémům a vy si budete moci den na pláži nebo u bazénu užít v klidu a pohodě.

Náš tip pro pohodové léto

Pokud se vám na pláž nechce tahat s velkými ručníky, vyzkoušejte pro změnu bavlněné prostěradlo. To je dostatečně velké, takže si na něj pohodlně lehnete. Výhodou prostěradla je také to, že velmi rychle schne, takže vás konečně nebude studit věčně mokrý ručník. Takové prostěradlo vám poslouží i při jiných příležitostech, kdy zrovna nemáte po ruce deku, například při pikniku apod.

 

Přejeme vám pěkné léto plné krásných dnů strávených u vody!

Napsal(a)  Katka Martinová

Katka Martinová

Zajímám se o módu, cestování, vaření i zdravý životní styl.
A baví mě o tom všem psát. ;).