Domů / Novinky / Porcelánové panenky jsou skvělým dárkem pod stromeček
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Porcelánové panenky jsou skvělým dárkem pod stromeček

Porcelánové panenky jsou skvělým dárkem pod stromeček - Afrodit.cz    Panenky nejsou jen pouhými hračkami pro malé dívky, které si často a rády hrají na maminky.

Sběratelství je vášen na celý život

Keramické panenky, které vypadají velmi realisticky díky svému zpracování, jsou také oblíbenou dekorací u žen všech věkových kategorií. Jejich sběratelství je většinou vášní na celý život. A jeho začátky mohou být zcela nevinné. Porcelánové panenky jsou totiž vhodným dárkem pro maminky, babičky, manželky, přítelkyně nebo i kamarádku. Potěší nejspíš i tchýni nebo dcerku. Proč tedy nepotěšit své milované ženy právě porcelánovou panenkou?

 

Je možné, že další narozeniny a Vánoce již nebudete muset dárky pro dámy složitě vymýšlet, jelikož si sami řeknou o další kousek. Přece by nenechali svou panenku o samotě. Jistě ocení, pokud k prvnímu kousku přibude kamarádka. Nebo třeba babička s dědou, aby mohli hlídat svou malou vnučku. Budoucí nevěsty pravděpodobně potěší i porcelánová panenka ve svatebních šatech. A pokud sháníte i dárky pro chlapce, myslíme si, že u nás také vyberete. I malé chlapce jistě potěší hrací kolotoč nebo dřevěný louskáček. Vždyť právě chlapci si rádi hrají na vojáky, ne?

Nemusí zůstat jen u panenek

Pochopitelně, jak jsme již naznačili, nemusíte s dárky zůstat jen u panenek. Nejen každou malou slečnu potěší také pořízení retro hudební hrací skříňky ve tvaru kolotoče. Kolotoč s koníčky a milou melodií jen natáhnete a můžete se těšit z krásné hudby. Vybrat si lze z několika barevných provedení. Modrý kolotoč udělá pravděpodobně radost i malým chlapcům. Kdo by v dětských letech nechtěl mít kolotoč přímo v dětském pokoji. Ve svém kouzelném světě. Svém ráji na zemi.

Tyto raritní kousky však potěší také dospělé ženy. Některé možná z nostalgie, jiné budou mít radost, že v jejich sbírce nejsou čistě jen panenky. Ostatně pravděpodobně budou sami zjišťovat, co vše se dá do sbírky ještě pořídit. Budou pokukovat po kočárech tažených koňmi i po kočárcích pro miminka. Dost možná je budou zajímat i další věci.

Louskáček přináší štěstí

Univerzálním dárkem pro chlapce i dívky nebo dospělé, kteří se rádi vrací drobnostmi do dětských let, je dřevěná figurka soba na pružině. Radost pod stromečkem může udělat také dřevěný louskáček. Je libo vojáka Arga nebo raději Karla? Záleží na vás, jestli si vyberete vojáka v bílém nebo modrém.

Milovníky luxusu určitě potěší stříbrný louskáček Arazim, který se bude vyjímat v moderním interiéru. V případě, že máte rádi hudbu vás jistě zaujme dřevěný louskáček Tony, který hraje na buben. Nemůžete si vybrat? Možná vás zaujme možnost koupit si sadu šesti louskáčků, kterým nechybí zlaté poutko pro zavěšení. Tato sada je vhodným předvánočním dárkem. Postavy vám totiž mohou zajistit pohádkově kouzelné Vánoce. Říká se, že louskáček přináší štěstí do rodiny a ochraňuje domov.