Domů / Novinky / Praktické vánoční dárky, které vaše blízké potěší
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Praktické vánoční dárky, které vaše blízké potěší

Praktické vánoční dárky, které vaše blízké potěší - Afrodit.cz    Mnoho lidí si myslí, že „měkké dárky“ málokoho potěší. Opak však může být pravdou! Stačí pečlivě vybrat, co bude měkký balíček obsahovat. Nikdo nechce pod stromečkem najít černé ponožky, kterých má plný šuplík. Ovšem textilie do domácnosti jsou už rozhodně vítanější. I domácí textil se totiž může stát ozdobou interiéru a potěšit vaše blízké!

Vhodné dárky pro všechny generace

Pro náctileté

Náctiletí si potrpí spíše na elektroniku a oblečení, ale jejich světu vládnou i seriály a filmy. Proč jim tedy neudělat radost měkoučkým povlečením s soblíbeným motivem? Mladé slečny si potrpí i na hřejivé deky.

 

Pro mladý pár

Dárek pro mladý pár, který se teprve zařizuje? Jednoznačně něco praktického! Nemusí se jednat o žádné velké dary. Mladá dvojice, která spolu brzy začne bydlet, jistě patřičně ocení krásnou sadu utěrek do kuchyně, stejně tak se už v prvních dnech neobejde bez příjemných ručníků a osušek.

Pro rodinu s dětmi

Schopnost dětí zašpinit nové povlečení, ručníky a další textilie je nekonečná. Tím spíše každá rodina s malými dětmi ocení pěknou sadu povlečení. Dospělým udělá radost například květované povlečení, zatímco děti si získá povlečení s motivem aut nebo zvířat.

 

 

Pro rodiče

Vymyslet vhodný dárek pro starší rodiče nebo prarodiče nebývá zrovna jednoduché. Vyplatí se však pamatovat na to, že starší generace si potrpí na pohodlí. Klasickým, avšak opravdu užitečným dárkem jsou bačkory, bez kterých si zimu ani nelze představit!

V každé domácnosti najde uplatnění i nový ubrus. Stále velmi oblíbené, zejména mezi staršími lidmi, jsou ubrusy z PVC, které si co do designu v ničem nezadají s látkovými ubrusy. Květované, s abstraktními vzory, s přírodními motivy… co jen vás napadne! A snadná údržba je velmi příjemným bonusem!

Napsal(a)  Katka Romanová

Katka Romanová

Zajímám se o módu, cestování, vaření i zdravý životní styl.
A baví mě o tom všem psát. ;).