Domů / Novinky / Proč dát přednost originální české módě
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Proč dát přednost originální české módě

Proč dát přednost originální české módě - Afrodit.cz    Také se vám nelíbí, že většina oblečení, které se k nám dostává ze zahraničí, se vyrábí v asijských zemích? A co více, že se vyrábí v otřesných podmínkách… To se velmi zřetelně projevuje i na „originalitě“ veškerého oblečení. Modely ve zcela odlišných řetězcích se často podobají jako vejce vejci a originalitě se rozhodně nedá mluvit… Jaké jsou tedy výhody originální české módy?

Zahraniční versus česká móda

Proč nedat šanci originální české módě, která si v ničem nezadá se zahraniční konkurencí?
Přesvědčte se o tom, že české oblečení vám může posloužit stejně dobře, ne-li lépe než nejrůznější světové značky.
Možná jste si to ještě neuvědomila, ale česká móda má co říci, neboť se velmi rychle vyvíjí. Zahraniční trendy jsou sice důležité, ale i zde je třeba jistá obezřetnost. Nic se totiž nemá přehánět!

Originalita versus mainstream

Čím dál více lidí sází na originalitu a české výrobky. A módní průmysl není výjimkou! Originální oblečení o nás dokáže mnoho vypovědět. Není třeba se bát vsadit na výrazné, osobité modely, které zaujmou na první pohled. Ne nadarmo se totiž říká, že šaty dělají člověka.

Kvalita versus kvantita

Stojany a regály v obchodech s módním oblečením jsou sice neustále nacpané k prasknutí, ale když chce člověk najít opravdu kvalitní a slušivý kousek, může se z toho stát takřka nesplnitelný úkol. Nízké ceny sice lákají ke koupi, ale když si uvědomíte, že ono nádherné tričko ztratí po dvou vypráních tvar, radost z výhodného nákupu vás velmi rychle přejde.
Stejně tak nemá cenu kupovat si jedno tričko ve více barvách, jen proto, že stojí o polovinu méně. Zvlášť, když vám dobře nesedí.

Preferujete originální českou módu, nebo dáváte přednost zahraničním značkám? A je pro vás důležitá kvalita, nebo upřednostňujete skříně nacpané k prasknutí?

Napsal(a)  Katka Martinová

Katka Martinová

Zajímám se o módu, cestování, vaření i zdravý životní styl.
A baví mě o tom všem psát. ;).