Domů / Novinky / PVC ubrusy jsou dokonalé
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

PVC ubrusy jsou dokonalé

PVC ubrusy jsou dokonalé - Afrodit.cz    Jak mít pěkně prostřený stůl s minimálním úsilím? V tom vám pomohou PVC ubrusy, které se stále těší velké oblibě. A kde všude můžete PVC ubrus použít?

Domov jako ze škatulky

Zakládáte si na pěkně prostřeném stole, ale zdá se vám, že sotva na stůl dáte vypraný a vyžehlený ubrus, okamžitě se na něm objeví nějaká nová skvrna? Zkuste na neustálé skvrny vyzrát pomocí PVC ubrusů. Ty jsou snadno omyvatelné, takže nebudete trnout, když si bude vaše rodina pochutnávat na rajčatové omáčce.

Už dávno navíc neplatí, že PVC ubrusy evokují a připomínají doby minulé a do moderního interiéru se nehodí. Stačí si jen vybrat ten správný motiv, který zaujme vás i vaše návštěvy! Nic nezkazíte PVC ubrusem s motivem oblázků nebo dřeva. Ani klasika v podobě květin nikdy nezklame. Ubrus v provance stylu s romantickým motivem levandule se hodí do interiérů laděných v moderním vintage stylu.

Další výhodou PVC ubrusů je jejich variabilita. Během minuty totiž ubrus zastřihnete tak, aby pasoval na váš jídelní či kuchyňský stůl.

Nápady na další použití PVC ubrusů

PVC ubrusy se však dají použít i jinde. Trápí vás například nevzhledné police ve spíži, na které se už nedá ani podívat? Není nic jednoduššího, než vyskládat veškeré jídlo a na police pomocí malých hřebíčků připevnit předem odměřený kus PVC ubrusu. Takto můžete vylepšit i vaše kuchyňské skříňky a další úložné prostory.

Omyvatelné PVC ubrusy se hodí rovněž na venkovní použití. Zahradní posezení rázem zpříjemní ubrus s květinovými motivy, například optimistické slunečnice, který zakryje už poněkud nevzhledný plastový zahradní stůl. Navíc se nic nestane, pokud jej občas zapomenete schovat, následující den jej pouze utřete vlhkým hadrem.

 

Nezasloužil by si i váš stůl pěkný „převlek“ v podobě praktického, leč elegantního PVC ubrusu?

Napsal(a)  Katka Martinová

Katka Martinová

Zajímám se o módu, cestování, vaření i zdravý životní styl.
A baví mě o tom všem psát. ;).